Нагірно-Карабаська республіка припинила своє існування

СВІТ
01 січня, 18:24
Нагірно-Карабаська республіка припинила своє існування

Невизнана Нагірно-Карабаська республіка офіційно припинила своє існування з 1 січня 2024 року.

Це відбулось відповідно до підписаного у вересні наказу тогочасного так званого президента невизнаної республіки Самвела Шахраманяна.

Шахраманян підписав указ про розпуск усіх державних установ до 1 січня 2024 року – з цього дня самопроголошена республіка офіційно припиняє своє існування, йшлося в указі.

Відповідний указ вийшов після блискавичної одноденної військової операції Баку, розпочатої 19 вересня, у результаті якої Азербайджан фактично повернув під свій контроль Нагірний Карабах.

Хоча президент Азербайджану Ільхам Алієв пообіцяв гарантувати права та безпеку етнічних вірмен, десятиліття недовіри, воєн, взаємної ненависті та насильства викликали у багатьох жителів Нагірного Карабаху скептичне ставлення до можливості мирної реінтеграції регіону.

У результаті з Карабаху до Вірменії виїхали понад 100 тисяч етнічних вірмен. 

Окупанти та колаборанти на тимчасово окупованих українських територіях мають засвоїти цей урок, та якнайшвидше виїхати на росію, щоб після приходу ЗСУ не створювати черги на кордонах. Іншого виходу у них немає.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Другий президент Узбекистану вважає за потрібне триматися рівночасно прокитайського і проросійського курсу. Тож Україну не підтримуватиме.
вчора, 21:40
Світ
Радикальному пуштунському ісламістському рухові бракує коштів. Після захоплення влади в Афґаністані таліби відновлюють дикунські практики.
02 травня, 08:12
Світ
Бідна острівна азійська держава, де при владі знаходяться вкрай ліві політики, визначилися з курсом. Усе, як заповідали московські товариші.
25 квітня, 14:54
Світ
Країна втратила контроль над містом, яке відіграє ключову роль у рамках китайської ініціативи «Один пояс, один шлях».
03.11.2023, 19:32
Економіка
Іноземні інвестиції стимулюватимуть економіку Таїланду, яка, як очікується, зросте на 2,8% до кінця року
24.09.2023, 15:55
Світ
У разі, якщо іранська армія чи інші збройні формування вдеруться в Азербайджан, турецькі війська швидко дадуть відповідь.
10.09.2023, 16:01