Наглядову раду Укрзалізниці очолили іноземці. При цьому істотно зросли її повноваження.

ПОЛТАВА
31.07.2018, 10:59

Наглядову раду Укрзалізниці очолили іноземці. При цьому істотно зросли її повноваження.

Із погляду цієї влади, яка представляє інтереси олігархів, це порушення державного суверенітету України, читай – священних прав олігархів на розпил УЗ.

Чому ж олігархи на це були змушені погодитися?

Десятиліттями УЗ розпилювали завдяки заниженню тарифів на перевезення генеральних вантажів (вугілля, руда, пісок, металопродукція та ін.) та елементарній крадіжці на всіх рівнях.

У результаті – вагонів немає, локомотивів немає, персонал або масово звільняється та їде з країни, або проводить масштабні італійські страйки, лінійна інфраструктура або доопрацьовує залишки ресурсу, або вже зруйнована.

А тут іще війна. Загалом докерувались до того, що УЗ перестала справлятися з основною функцією – доставка сировини на меткомбінати олігархів та вивезення готової продукції.

Тому олігархам нічого не залишалося, крім передання УЗ у пряме західне управління.

При цьому слід розуміти, що зворотний процес уже неможливий, оскільки західний менеджмент швидко одягне УЗ «у борги, як у шовки». Це, можливо, і буде деолігархізація по-українськи.

Олігархи повністю вичавлюють усе з приватизованих підприємств і вбивають інфраструктуру. Потім, із почуттям виконаного обов’язку, повертають убиті залишки державі, під управління західного центру впливу.

А народу заявляють про чергову проведену реформу і чергову перемогу.

Як багато хто зазначав раніше, Україна почне розвиватися тоді, коли красти по-великому тут буде вже нічого і зникне сама основа олігархічної економіки та станової держави…

А поки чекаємо від нового складу наглядової ради УЗ істотного підвищення тарифів на перевезення генеральних вантажів.

Володимир Стус, аналітик, прогнозист, консультант зі стратегії


Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56