Найбагатші родини світу скорочують частку долара в портфелях, - Reuters

ЕКОНОМІКА
29 травня, 17:32
Найбагатші родини світу скорочують частку долара в портфелях, - Reuters

Це відбувається через геополітику та держборг США.

Найбагатші сім’ї світу зменшують частку долара у своїх інвестиційних портфелях.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на доповідь швейцарського банку UBS.

Причиною цього називають геополітичну напруженість та зростання суверенного боргу США.

Близько двох третин компаній з управління сімейними активами, опитаних банком, очікують послаблення довіри до долара як резервної валюти протягом найближчого року. Опитування проводилося із січня до кінця березня.

Знецінення долара торік призвело до того, що половина організацій почала вважати свої вкладення в американську валюту надмірними.

Натомість вони планують збільшити інвестиції в інфраструктуру та акції ринків, що розвиваються, в Азійсько-Тихоокеанському регіоні й Західній Європі, водночас скоротивши вкладення в нерухомість.

Це стосується переважно інвесторів за межами США.

Автор : Валерій Гонтар
Читайте також:
Політика
Президент Фінляндії Александр Стубб вважає, що Європу мала б представляти група з трьох великих держав.
13:04
Опінії
Інколи інтуїція підказує більше, аніж глибокий аналіз і прогноз.
11:49
Політика
Болгарія планує припинити постачання зброї Україні. Також урядовці закликають скасувати санкції ЄС проти кремля.
09 червня, 15:06
Політика
Він заявив, що Європу «штурмують різні небезпечні ідеології».
07 червня, 06:16
Війна
Американський президент повторив, що «ця війна ніколи б не почалася», якби він був президентом.
06 червня, 06:34
Війна
Наполягає на «домовленостях» з Аляски.
05 червня, 10:02