Найбагатші родини світу скорочують частку долара в портфелях, - Reuters

Найбагатші родини світу скорочують частку долара в портфелях, - Reuters

Це відбувається через геополітику та держборг США.

Найбагатші сім’ї світу зменшують частку долара у своїх інвестиційних портфелях.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на доповідь швейцарського банку UBS.

Причиною цього називають геополітичну напруженість та зростання суверенного боргу США.

Близько двох третин компаній з управління сімейними активами, опитаних банком, очікують послаблення довіри до долара як резервної валюти протягом найближчого року. Опитування проводилося із січня до кінця березня.

Знецінення долара торік призвело до того, що половина організацій почала вважати свої вкладення в американську валюту надмірними.

Натомість вони планують збільшити інвестиції в інфраструктуру та акції ринків, що розвиваються, в Азійсько-Тихоокеанському регіоні й Західній Європі, водночас скоротивши вкладення в нерухомість.

Це стосується переважно інвесторів за межами США.

Автор : Валерій Гонтар
Читайте також:
Новини
За словами Мадяра, вони з Рютте дійшли згоди, що угорські військові «виконують чудову роботу» в рамках миротворчої місії НАТО.
07:31
Політика
Конгресмен про рішення Мінфіну США послабити санкції проти російської нафти
вчора, 21:16
Політика
росія та Афганістан підписали угоду про військово-технічну співпрацю під час безпекового форму, що проходить у Підмосков’ї.
вчора, 13:46
Політика
росіяни та білоруси зможуть змагатися без обмежень на гімнастичних чемпіонатах Європи вже цього року.
25 травня, 09:29
Політика
У Білорусі заявили, що президент Франції провів телефонну розмову з білоруським диктатором Олександром Лукашенком.
24 травня, 18:28
Новини
Хантер Байден, «Ізраїль» і тіні вашингтонської політики.
22 травня, 18:25