Найціннішого у нас не відібрати, бо найцінніше – це Україна

Опінії
02.05.2022, 17:40
Найціннішого у нас не відібрати, бо найцінніше – це Україна
Фото: Facebook

Прості думки: війна змушує зрозуміти, що ти насправді любиш і цінуєш свою країну. Саме країну, а не державу!

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

Не апарат управління, всіх цих посадовців, чиновників і політиків, бо вони всі тимчасові. Всі вони можуть бути не один раз нами переобрані, звільнені та замінені абсолютно іншою системою урядування у нашій країні.

Такою, про яку ми всі разом домовимося. Твоя любов саме до країни!

Бо країна – це насамперед люди, співвітчизники, українці. Загальноукраїнське суспільство і безліч інших спільнот трохи менше, до яких входив сам: кияни, одесити, львів'яни, альпіністи, велоровери, мандрівники, громадські активісти, урбаністи, дачники, політконсультанти та експерти, будь-які інші.

Любиш цю культуру, що нас об'єднує: пісні, літературу, фільми, історичні надбання... І головне – наш спосіб життя.

У ньому ми не робимо нашу державу сакральною, а найбільш цінуємо свою волю. Любиш і цінуєш наш національний характер, замішаний на індивідуалізмі та волі кожного, свободолюбний і наполегливий.

Але інколи й зухвалий, з генетичною самоврядністю. І при цьому доволі космополітичний.

Нашу природу, клімат, поля, степи, ліса, гори, моря, міста та села. Тому що все це хтось в один день вирішив знищити або забрати в тебе.

А дідька вам лисого, не вийде!
Читайте також:
Війна
По завершенню війни фронтовикам слід обов'язково взяти відповідальність за Україну у свої руки, бо вони ллють за неї кров і віддають життя.
вчора, 21:59
Політика
Ця наша війна – екзистенційна на всі 100%. Адже у випадку неуспішного результату війни, Україна просто припинить своє існування.
29 травня, 16:39
Опінії
Успішну Україну можна побудувати лише на потужному й патріотично вихованому середньому класі. А ще, на повазі до приватної власності.
29 квітня, 22:27
Війна
Незламне місто-фортеця в осерді Донбасу стало свинцево-бетонною кісткою у горлі російського окупаційно-терористичного контингенту.
18 березня, 19:43
Політика
Замість звільненого 17 березня українофоба Сергія Шкарлета новим міністром освіти та науки стане захисник України з бойовим досвідом.
18 березня, 18:15
Світ
Не вірите? Спитайтеся досвідченого опозиціонера, а згодом "яструба переможного миру" з Парижу мсьє Клемансо.
09 березня, 19:06