​Найновіша реформа поліції від Авакова

ПОЛТАВА
03.09.2018, 17:28
​Найновіша реформа поліції від Авакова

Враховуючи критичний стан у боротьбі із злочинністю у державі, міністр Аваков, імовірно, вирішив побороти кримінальну гідру новим видом супер поліцейських - на службу у поліцію охорони набрати невиліковно хворих на шизофренію «спецагентів».

І розпочати експеримент вирішили з Полтави.

Чому знову повезло Полтаві , а не іншим областям, певні думки у нас є.

Бо з Полтави походить родом відомий, у певних кругах, невизнаний геній сучасної політичної спец еліти, лідер лівонаркорадикального руху, поціновувач «Робесп’єра», «Карла Маркса», «Леніна», та інших пацієнтів Полтавської обласної психіатричної лікарні.

Судячи з кількості наліпок на транспортному засобі, на якому пересувається перший «спецагент» - клієнт психіатричної лікарні Сірожа Чирядніченко, поліція все ж таки вирішила їх ідентифікувати. Очевидно, із міркувань власної безпеки. Чим більше наліпок, тим більша патологія?

А поки що полтавці з подивом спостерігають за поліцейськими маневрами психічно хворого на шизофренію, озброєного травматичним пістолетом спец агента. Який, до речі, збив на смерть шестирічну дитину під Лубнами, і не поніс за це кримінальної відповідальності.

Читайте більше: Про що мовчить невиліковно хворий на шизофренію екс-депутат Полтавської міської ради?

Як не поніс кримінальної відповідальності і за зламану щелепу журналіста Ярослава Журавля.

Чекаємо пояснень міністра Авакова про хід невиліковних реформ.

Геннадій Сікалов

Читайте також:
Змусити гоїв сплатити непомірні податки, а потім ще їх вигнати на ремонт доріг власним коштом.
20 квітня, 16:10
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ПОЛТАВИ УСТАНОВИВ НЕКОНСТИТУЦІЙНІСТЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНИХ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
19 квітня, 14:05
Автоматично арештовувати грошові кошти на рахунках українців можуть 7 банків
13 квітня, 13:15
Тижня не минуло з моменту вандалізму у Малій Перещепині Новосанжарської громади, як кремлівські пропагандисти вже назвали винних.
10 квітня, 14:34
Депутати Полтавської облради сьогодні не проголосували за передачу трьох аптек «Полтавафарм» у власність громади Кременчука.
09 квітня, 17:05
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про захист боржників від неправомірних дій колекторів.
09 квітня, 15:50