​Найновіша реформа поліції від Авакова

ПОЛТАВА
03.09.2018, 17:28
​Найновіша реформа поліції від Авакова

Враховуючи критичний стан у боротьбі із злочинністю у державі, міністр Аваков, імовірно, вирішив побороти кримінальну гідру новим видом супер поліцейських - на службу у поліцію охорони набрати невиліковно хворих на шизофренію «спецагентів».

І розпочати експеримент вирішили з Полтави.

Чому знову повезло Полтаві , а не іншим областям, певні думки у нас є.

Бо з Полтави походить родом відомий, у певних кругах, невизнаний геній сучасної політичної спец еліти, лідер лівонаркорадикального руху, поціновувач «Робесп’єра», «Карла Маркса», «Леніна», та інших пацієнтів Полтавської обласної психіатричної лікарні.

Судячи з кількості наліпок на транспортному засобі, на якому пересувається перший «спецагент» - клієнт психіатричної лікарні Сірожа Чирядніченко, поліція все ж таки вирішила їх ідентифікувати. Очевидно, із міркувань власної безпеки. Чим більше наліпок, тим більша патологія?

А поки що полтавці з подивом спостерігають за поліцейськими маневрами психічно хворого на шизофренію, озброєного травматичним пістолетом спец агента. Який, до речі, збив на смерть шестирічну дитину під Лубнами, і не поніс за це кримінальної відповідальності.

Читайте більше: Про що мовчить невиліковно хворий на шизофренію екс-депутат Полтавської міської ради?

Як не поніс кримінальної відповідальності і за зламану щелепу журналіста Ярослава Журавля.

Чекаємо пояснень міністра Авакова про хід невиліковних реформ.

Геннадій Сікалов

Читайте також:
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
вчора, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26