Найпоширеніші імена новонароджених на Полтавщині у 2021 році: Захар і Марія

ПОЛТАВА
30.12.2021, 07:59
Найпоширеніші імена новонароджених на Полтавщині у 2021 році: Захар і Марія

У Полтавській області батьки новонароджених усе частіше називають своїх дітлахів традиційними для нашого народу іменами.

Таку інформацію аґенції "Останній Бастіон" надали у Секторі комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Зокрема, найпоширенішими чоловічими іменами стали: Артем, Дмитро, Захар, Єгор і Максим; тоді як жіночими – Анастасія, Аліса, Марія, Олександра, Поліна, Соломія, Софія та Уляна.

Чиновники мін'юсту стверджують, що головним критерієм при виборі ім'я малюкові були мелодійність, релігійні вподобання родини, співзвучність із прізвищем та по батькові, а також вплив родичів.

Водночас серед доволі рідкісних і незвичних як для Полтавщини імен під час реєстрації новонароджених зафіксовано такі: чоловічі – Алан, Даніель і Серафім; жіночі – Зухра, Ділара, Лірра, Саміра і Теона.

Як можна зрозуміти, на тлі нового національного відродження, спричиненого подіями Революції гідності та багаторічною кремлівською агресією, жителі нашої області схильні повертатися до власного коріння, зокрема й щодо іменування дітей.

Своєю чергою, як раніше інформував "Останній Бастіон", народжуваність в Україні може впасти до найменшого рівня з часів відновлення незалежності.

Читайте також:
Опінії
Батьки занепокоєні підсиленням уваги малечі до культового корейського серіалу та спробами перенести сюжет до реального життя.
20.10.2021, 13:21
Життя
Розповідаємо про незвичайний підхід, запроваджений на території країни Сонця, що сходить.
23.09.2021, 09:43
Опінії
З кожним днем проблема соціального сирітства стає дедалі актуальнішою, розв'язати яку в Україні ще досі ніхто не наважився.
02.06.2021, 13:47
Політика
Напередодні Дня святого Миколая військовослужбовці зі складу ООС передали подарунки школярам із Кримського, що на Луганщині.
15.12.2020, 16:03