Найшвидше втрачають антитіла ті, хто хворіє на коронавірус без симптомів

28.10.2020, 09:42
Найшвидше втрачають антитіла ті, хто хворіє на коронавірус без симптомів
Фото: Google

Асимптоматична коронавірусна інфекція зменшує здатність людського організму виробляти стійкі антитіла.

Таку інформацію з посиланням на результати відповідного дослідження науковців Імперського коледжу Лондона 27 жовтня оприлюднило видання "České Noviny".

Зазначається, що лабораторно підтверджені хворі на COVID-19, в яких ніяк не проявляються симптоми вірусу, досить швидко втрачають антитіла до нього.

Фахівці у сфері медицини та охорони здоров'я залучили до свого дослідження понад 365 тисяч випадкових добровольців з усієї Великої Британії.

«Наші висновки свідчать про те, що люди, які перенесли коронавірусну інфекцію з різною симптоматикою, мають довший імунітет, ніж ті, у кого хвороба була зовсім непомітною. При цьому, різке зменшення присутності антитіл зафіксовано серед людей похилого віку», – йдеться у дослідженні науковців Імперського коледжу Лондона.

Також повідомляється, що довготривалий імунітет до COVID-19 виявлено у медичних працівників, оскільки вони неодноразово зазнавали впливу вірусної інфекції.

Читайте також:
Індійський медичний препарат "CoviShield" може бути так само небезпечний як і російський "Спутник V".
26 лютого, 11:16
Критична ситуація склалася у Котелевській територіальній громаді щодо укомплектованості кадрами комунальних закладів охорони здоров'я.
26 лютого, 08:42
Колись роботів в операційній вважали фантастикою.
27 січня, 19:37
Теперішнє керівництво Харківської обласної державної адміністрації "заморозило" будівництво нового сучасного онкоцентру.
15 січня, 10:36
Зе-команда задорого купує китайську вакцину проти коронавірусу, тоді як на вітчизняні медичні розробки бракує грошей.
08 січня, 09:01
Середня зарплата українського лікаря залишається вкрай низькою.
30.11.2020, 18:55