Найшвидше втрачають антитіла ті, хто хворіє на коронавірус без симптомів

28.10.2020, 09:42
Найшвидше втрачають антитіла ті, хто хворіє на коронавірус без симптомів
Фото: Google

Асимптоматична коронавірусна інфекція зменшує здатність людського організму виробляти стійкі антитіла.

Таку інформацію з посиланням на результати відповідного дослідження науковців Імперського коледжу Лондона 27 жовтня оприлюднило видання "České Noviny".

Зазначається, що лабораторно підтверджені хворі на COVID-19, в яких ніяк не проявляються симптоми вірусу, досить швидко втрачають антитіла до нього.

Фахівці у сфері медицини та охорони здоров'я залучили до свого дослідження понад 365 тисяч випадкових добровольців з усієї Великої Британії.

«Наші висновки свідчать про те, що люди, які перенесли коронавірусну інфекцію з різною симптоматикою, мають довший імунітет, ніж ті, у кого хвороба була зовсім непомітною. При цьому, різке зменшення присутності антитіл зафіксовано серед людей похилого віку», – йдеться у дослідженні науковців Імперського коледжу Лондона.

Також повідомляється, що довготривалий імунітет до COVID-19 виявлено у медичних працівників, оскільки вони неодноразово зазнавали впливу вірусної інфекції.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Впродовж наступної чверті століття на планеті спостерігатиметься збільшення диспропорцій. Людству загрожує нова невиліковна чума.
11 листопада, 21:49
Життя
Хутрові звірі опинилися під загрозою знищення. Науковці стверджують, що рідкісні ссавці є носіями мутованих аналогів COVID-19.
10 вересня, 19:22
Життя
Найгірший стан справ у дошкільнят. Часте «залипання у блакитних екранах» підвищує їхню схильність до прояву гніву та фрустрації.
14 серпня, 06:08
Життя
У Гонконґу розробили засіб для лікування раку носогорла. Він знищує мутовані й впливає на імунні клітини, провокуючи боротьбу із хворобою.
26 червня, 06:09
Життя
Комахи мають надзвичайну чуйність нюхових нейронів. Медоносних бджіл можна використовувати для розробки нових засобів ранньої діагностики.
16 червня, 17:30
Життя
У новому дослідженні взяли участь 9065 осіб. 19,5% із них скаржилися на психотичні розлади, 11,4% — на депресію, 9,7% — на тривожний розлад.
02 червня, 07:51