Найшвидше втрачають антитіла ті, хто хворіє на коронавірус без симптомів

28.10.2020, 09:42
Найшвидше втрачають антитіла ті, хто хворіє на коронавірус без симптомів
Фото: Google

Асимптоматична коронавірусна інфекція зменшує здатність людського організму виробляти стійкі антитіла.

Таку інформацію з посиланням на результати відповідного дослідження науковців Імперського коледжу Лондона 27 жовтня оприлюднило видання "České Noviny".

Зазначається, що лабораторно підтверджені хворі на COVID-19, в яких ніяк не проявляються симптоми вірусу, досить швидко втрачають антитіла до нього.

Фахівці у сфері медицини та охорони здоров'я залучили до свого дослідження понад 365 тисяч випадкових добровольців з усієї Великої Британії.

«Наші висновки свідчать про те, що люди, які перенесли коронавірусну інфекцію з різною симптоматикою, мають довший імунітет, ніж ті, у кого хвороба була зовсім непомітною. При цьому, різке зменшення присутності антитіл зафіксовано серед людей похилого віку», – йдеться у дослідженні науковців Імперського коледжу Лондона.

Також повідомляється, що довготривалий імунітет до COVID-19 виявлено у медичних працівників, оскільки вони неодноразово зазнавали впливу вірусної інфекції.

Читайте також:
Світ
Американські науковці знайшли нову причину невиліковного захворювання. З'ясувалося, що проблема у збільшенні крапель жиру у клітинах мозку.
17 березня, 14:53
Життя
Здавна людство досягло великого прогресу у діагностиці та лікуванні сухот. Це інфекційне захворювання викликають палички Коха.
15 березня, 19:17
Життя
Дерматологи з лікарні Ханчжоу Чжецзянського медичного університету приголомшили дослідженням. Виявилося, що алопеція залежить від бактерій.
13 березня, 07:10
Життя
Учасники дослідження, віком 18-30 років, перебували під постійним наглядом протягом двох 24-годинних сеансів. Вони спали вночі по 8 годин.
12 березня, 14:55
Життя
Біологи з'ясували: деякі ґрунтові й озерні бактерії високогірного азійського краю виробляють молекули рифаміцинів, кадаміцинів, хадаміцинів.
04 березня, 22:40
Життя
Міжнародна команда біологів дослідила бібліотеку, яка містить понад 50 мільярдів різних людських антитіл. Протиотруту випробували на мишах.
25 лютого, 16:39