Найшвидше втрачають антитіла ті, хто хворіє на коронавірус без симптомів

28 жовтня, 09:42
Найшвидше втрачають антитіла ті, хто хворіє на коронавірус без симптомів
Фото: Google

Асимптоматична коронавірусна інфекція зменшує здатність людського організму виробляти стійкі антитіла.

Таку інформацію з посиланням на результати відповідного дослідження науковців Імперського коледжу Лондона 27 жовтня оприлюднило видання "České Noviny".

Зазначається, що лабораторно підтверджені хворі на COVID-19, в яких ніяк не проявляються симптоми вірусу, досить швидко втрачають антитіла до нього.

Фахівці у сфері медицини та охорони здоров'я залучили до свого дослідження понад 365 тисяч випадкових добровольців з усієї Великої Британії.

«Наші висновки свідчать про те, що люди, які перенесли коронавірусну інфекцію з різною симптоматикою, мають довший імунітет, ніж ті, у кого хвороба була зовсім непомітною. При цьому, різке зменшення присутності антитіл зафіксовано серед людей похилого віку», – йдеться у дослідженні науковців Імперського коледжу Лондона.

Також повідомляється, що довготривалий імунітет до COVID-19 виявлено у медичних працівників, оскільки вони неодноразово зазнавали впливу вірусної інфекції.

Читайте також:
Упевнені, в Україні безкоштовні тести для населення — така ж фікція, як і безкоштовне навчання та безкоштовна медицина, що у нас.
02 листопада, 10:33
Медичний препарат, який розробляють науковці Університету Оксфорда з компанією "AstraZeneca", спричинив першу смерть.
22 жовтня, 12:46
Антитіла до вірусу SARS-CoV-2, відомого як COVID-19, зберігаються в людському організмі не більше 4 місяців після одужання.
15 жовтня, 09:42
Черговий із передвиборчих постулатів Порошенка — Віра — руйнується через недоступність лікарні "Оберіг" звичайному українцю.
14 жовтня, 12:15
Смерть медиків від вірусного захворювання, обличчя яких використали для агітації, показує нездатність Зе-команди впоратися з пандемією.
05 жовтня, 11:24
Ультрафіолетова лампа «Care 222 знищує 99% вірусів та бактерій у повітрі й на відстані 2,5 метра від лампи за 6–7 хвилин.
22 вересня, 16:23