Регіональні уряди посилюють карантинні обмеження в Італії

СВІТ
23.10.2020, 10:37
Регіональні уряди посилюють карантинні обмеження в Італії
Фото: Korazym.org

Влада Ломбардії, Сардинії, Калабрії, Лаціо і Сицилії запроваджує комендантську годину та обмежує роботу громадських закладів.

Таку інформацію ввечері 22 жовтня оприлюднило видання "Ansa" з посиланням на відповідне рішення урядів вказаних регіонів.

Причиною посилення карантинних заходів є збільшення кількості лабораторно зафіксованих випадків коронавірусу серед італійців.

«На сьогодні можна з прикрістю констатувати, що ми перетнули чергову межу. Чисельність хворих на коронавірусну інфекцію в Італії значно зросла — за 24 години виявлено 16079 нових випадків заражень. У цілому в країні зафіксовано 465726 громадян, які хворіють на COVID-19», — прокоментували ситуацію у пресслужбі італійського міністерства охорони здоров'я.

Крім того, станом на тепер всі навчально-освітні заклади перелічених регіонів переходять на дистанційне на навчання.

На вулиці вивели додаткові патрулі поліції, які стежитимуть за дотриманням комендантської години, що діятиме впродовж наступних двох тижнів з 22:00 до 7:00.

Читайте також:
В прокуратурі стартувала кампанія з вакцинації – однією з перших щепилась Генпрокурор
30 квітня, 11:45
В керівництві медицини США повідомили, що з червня, швидше за все, вже повністю знімуть обов'язок ходити в масках.
14 квітня, 11:45
Пандемія коронавірусу дала гарну нагоду урядовцям країн-членів Європейського союзу взятися за згортання демократії й свободи слова.
10 квітня, 16:45
Коли при владі профани без досвіду і належної компетенції, чекати на диво у різних сферах суспільного життя не варто.
08 квітня, 12:56
Об'єднаній Європі не знадобиться кремлівський медичний препарат "Спутник V", адже у Брюсселі вже схвалили 4 інших вакцини.
23 березня, 11:36
В Ашґабаті розпочали проведення антикоронавірусних щеплень громадянам старше 70 років сумнівною вакциною китайського виробництва.
23 березня, 08:09