Нам усім слід навчитися говорити Правду

ПОЛІТИКА
09.05.2021, 20:34
Нам усім слід навчитися говорити Правду
Фото: Укрінформ

«Хто контролює минуле, той контролює майбутнє, а хто контролює сучасність, той всевладний над минувшиною».

Нам усім слід навчитися говорити Правду. Правду, що Україна не встояла у вирі Першої світової війни і була знову окупована Росією, яка змінила бренд царизму на комунізм.

Фасад — інший, але суть Орди залишилася незмінною.

Правду, що в час Другої Світової війни Україна стала кривавим плацдармом найзапекліших баталій між двома тоталітарними режимами: нацистським і комуністичним.

За жахливими підсумками нацистського панування ми втратили від 6 до 8 млн людей, від комуністичної окупації — від 10 до 15 млн українців було знищено кремлівським терором.

Лише ХХ століття стратило половину населення сучасної України. Не треба сподіватися, що люди самі розберуться чи все самі знають.

Навіть професійні історики не скажуть, що думав насправді Богдан Хмельницький 25 січня 1648, коли напав на польську залогу на острові Базавлук, чи чому важко дихав в трубку Сталін о 4 ранку 22 червня 1941, коли Жуков доповів про напад Німеччини.

Українцям потрібна наша правда про наше минуле. Де є наші перемоги, наші герої, наша боротьба.

Правда не обов’язково буде подобатися всім, в тому числі й мені.

Війна — це важко, а політика — це складно.

Нам усім слід навчитися говорити Правду_1

Стрілець УПА Степан Петраш та офіцер Червоної Армії Іван Залужний нагадують українцям, що перемога над нацизмом має бути спільною для всієї України

Саме українські політики повинні продовжувати розвінчувати чужі міфи минулого і створювати ідеологію сучасної української нації. Для цього повинні бути запрошені професійні українські історики, філософи, науковці. І їх спільна праця має стати фундаментом модерної України.

Лише на підвалинах чесного минулого, з тверезою ідеологією, ми можемо і повинні плекати бачення майбутнього і планувати польоти на Марс, а не копирсатися в проваллі.

9 травня — це свято Кремлівської системи, яка в один момент вирішила, що ним теж можна роз’єднувати і перемагати у власних інтересах.Не може бути двох вшанувань пам’яті, двох перемог чи двох поразок.

Є наша історія і наше майбутнє. Українці в незалежній Україні повинні самі вирішувати власну долю і будувати успішну та сильну державу. І ніколи більше не ставати гарматним м’ясом чи ресурсом для інших країн.

Автор : Володимир Омелян
Читайте також:
Історія
«Волі не дають — її треба здобути, влади не дарують — її треба забрати силою у ворога» — Ярослав Стецько.
вчора, 13:05
Історія
В архіві Служби зовнішньої розвідки України знайдено рукописний варіант останнього звіту Головного командира УПА Романа Шухевича
29 червня, 06:05
Війна
«Шахеди» не завадили: у Кременчуці стартував триденний військовий вишкіл.
28 червня, 14:00
Опінії
Держава відсутня. Хто насправді тримає небо і фронт?
28 червня, 10:05
Війна
«Залізні коні» повертаються на фронт
23 червня, 13:23
Війна
Волонтерський десант із Сарн знову на передовій допомоги.
21 червня, 10:06