Намісник церкви пообіцяв виставу

ПОЛТАВА
30 квітня, 13:22
Полтавський і Кременчуцький Архієпископ Федір Бубнюк
Полтавський і Кременчуцький Архієпископ Федір Бубнюк
Фото: LIGA.net

Божа справа чи справа на мільйони ?

Намісник церкви у Полтаві вирішив не відставати від політичних обіцянок своїх колег - мискоборців, та обіцяє зробити у Полтаві  аналог всесвітньовідомої бібліотеки, а у подальшому, можливо, навіть освятити Міжгалактичний прихід на Марсі.

Єдина умова - не сотні тисяч, а багато-багато багато мільйонів доларів, євро, шекелів від нерозбірливих та темних парафіян, які треба пожертвувати на потреби його воцерковленої громадської організації. Яка, до речі, ні перед ким з благодійників не звітується.

Цитата Федора Бубнюка з матеріалу на Project.liga.net :

Для впровадження потрібні великі ресурси. Йдеться не про сотні тисяч гривень, а про мільйони. Думаю, що запускатимемося поступово – спочатку відкритий офіс, а потім – все інше. Наша мрія – амбітна, тому звертатимемося по допомогу до бізнесменів і благодійників.

Який піп, такий і прихід...

Сьогодні депутат Полтавської міської ради, блогер та, прости Господи, настоятель Свято-Миколаївської церкви, розмістив пост в соціальній мережі фейсбук з наступною пропозицією :

Намісник церкви пообіцяв виставу_1


Цей підлеглий Федора Бубнюка вже давно встиг прославитися на всю країну : зганьбившись на фестивалі блогерів у Дніпрі, збираючи пожертви на автомобіль (на якому він став винуватцем ДТП) та спробувавши себе в якості експерта з економіки країни  (вимірюючи вартість відспівування померлих в мішках картоплі).

Ставши депутатом, Дедюхін продовжує збирати пожертви та отримувати коштовні подарунки від парафіян, порушуючи норми антикорупційного законодавства.

Не зважаючи на погрози Федора Бубнюка, детально про діяльність воцерковленої організації та її адептів Останній Бастіон розповість у наступному матеріалі.

Хотілося б запитати : коли Федір Бубнюк, Олександр Дедюхін та Наталія Гранчак востаннє були на сповіді ? Ми запрошуємо адептів воцерковленої організації до сповіді та покаяння !

Далі буде...

вибір редакції
Читайте також:
Подробиці СБУшної закупівлі на десятки мільйонів гривень
14 вересня, 15:30
Держава обіцяє за попереднє ухилення від податків не карати, але слід поділитися з нею – сплатити 5% за українські та 7% за іноземні активи.
10 вересня, 09:07
Кабінет міністрів України немає достатнього фінансування для законопроєкту №4046 про підтримку фермерських господарств.
10 вересня, 07:59
Кінець місяця, працівники чекають на зарплатню, але вчергове слухають відрепетирувані розповіді керівництва про причини затримки коштів.
04 вересня, 12:23
Більш як 100 мільйонів гривень для країни: державний бюджет поповнився повернутими боргами.
04 серпня, 07:59
Єрмак та Льовочкін за крок від того, щоб провернути історичну схему - вкрасти з бюджету 100 млрд грн за один раз!
20 липня, 17:25