Намісник церкви пообіцяв виставу

ПОЛТАВА
30.04.2021, 13:22
Полтавський і Кременчуцький Архієпископ Федір Бубнюк
Полтавський і Кременчуцький Архієпископ Федір Бубнюк
Фото: LIGA.net

Божа справа чи справа на мільйони ?

Намісник церкви у Полтаві вирішив не відставати від політичних обіцянок своїх колег - мискоборців, та обіцяє зробити у Полтаві  аналог всесвітньовідомої бібліотеки, а у подальшому, можливо, навіть освятити Міжгалактичний прихід на Марсі.

Єдина умова - не сотні тисяч, а багато-багато багато мільйонів доларів, євро, шекелів від нерозбірливих та темних парафіян, які треба пожертвувати на потреби його воцерковленої громадської організації. Яка, до речі, ні перед ким з благодійників не звітується.

Цитата Федора Бубнюка з матеріалу на Project.liga.net :

Для впровадження потрібні великі ресурси. Йдеться не про сотні тисяч гривень, а про мільйони. Думаю, що запускатимемося поступово – спочатку відкритий офіс, а потім – все інше. Наша мрія – амбітна, тому звертатимемося по допомогу до бізнесменів і благодійників.

Який піп, такий і прихід...

Сьогодні депутат Полтавської міської ради, блогер та, прости Господи, настоятель Свято-Миколаївської церкви, розмістив пост в соціальній мережі фейсбук з наступною пропозицією :

Намісник церкви пообіцяв виставу_1


Цей підлеглий Федора Бубнюка вже давно встиг прославитися на всю країну : зганьбившись на фестивалі блогерів у Дніпрі, збираючи пожертви на автомобіль (на якому він став винуватцем ДТП) та спробувавши себе в якості експерта з економіки країни  (вимірюючи вартість відспівування померлих в мішках картоплі).

Ставши депутатом, Дедюхін продовжує збирати пожертви та отримувати коштовні подарунки від парафіян, порушуючи норми антикорупційного законодавства.

Не зважаючи на погрози Федора Бубнюка, детально про діяльність воцерковленої організації та її адептів Останній Бастіон розповість у наступному матеріалі.

Хотілося б запитати : коли Федір Бубнюк, Олександр Дедюхін та Наталія Гранчак востаннє були на сповіді ? Ми запрошуємо адептів воцерковленої організації до сповіді та покаяння !

Далі буде...

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Американський долар і євро, наперекір очікуванням вітчизняних фінансистів, знову почали дорожчати.
21 лютого, 21:00
Полтава
Цьогоріч бюджет України поповниться не менш як 17,5 мільйонами гривень, стягнутих державними виконавцями з боржників.
12 лютого, 08:01
Полтава
Автомобілі закупили у ТОВ «Артсіті», яке належить громадянину Росії
04 лютого, 16:15
Полтава
9,2 мільйона гривень планують спрямувати на поточну Програму розвитку аграрного комплексу Полтавщини.
27 січня, 06:59
Політика
Батько "відсипав" голові депутатської групи Коломойського 2 мільйони гривень
27.12.2021, 17:56
Економіка
Наприкінці поточного року вчителям шкіл нарешті підвищать заробітну плату; поки що тільки на 8,4%.
30.11.2021, 10:17