Намісник церкви пообіцяв виставу

ПОЛТАВА
30 квітня, 13:22
Полтавський і Кременчуцький Архієпископ Федір Бубнюк
Полтавський і Кременчуцький Архієпископ Федір Бубнюк
Фото: LIGA.net

Божа справа чи справа на мільйони ?

Намісник церкви у Полтаві вирішив не відставати від політичних обіцянок своїх колег - мискоборців, та обіцяє зробити у Полтаві  аналог всесвітньовідомої бібліотеки, а у подальшому, можливо, навіть освятити Міжгалактичний прихід на Марсі.

Єдина умова - не сотні тисяч, а багато-багато багато мільйонів доларів, євро, шекелів від нерозбірливих та темних парафіян, які треба пожертвувати на потреби його воцерковленої громадської організації. Яка, до речі, ні перед ким з благодійників не звітується.

Цитата Федора Бубнюка з матеріалу на Project.liga.net :

Для впровадження потрібні великі ресурси. Йдеться не про сотні тисяч гривень, а про мільйони. Думаю, що запускатимемося поступово – спочатку відкритий офіс, а потім – все інше. Наша мрія – амбітна, тому звертатимемося по допомогу до бізнесменів і благодійників.

Який піп, такий і прихід...

Сьогодні депутат Полтавської міської ради, блогер та, прости Господи, настоятель Свято-Миколаївської церкви, розмістив пост в соціальній мережі фейсбук з наступною пропозицією :

Намісник церкви пообіцяв виставу_1


Цей підлеглий Федора Бубнюка вже давно встиг прославитися на всю країну : зганьбившись на фестивалі блогерів у Дніпрі, збираючи пожертви на автомобіль (на якому він став винуватцем ДТП) та спробувавши себе в якості експерта з економіки країни  (вимірюючи вартість відспівування померлих в мішках картоплі).

Ставши депутатом, Дедюхін продовжує збирати пожертви та отримувати коштовні подарунки від парафіян, порушуючи норми антикорупційного законодавства.

Не зважаючи на погрози Федора Бубнюка, детально про діяльність воцерковленої організації та її адептів Останній Бастіон розповість у наступному матеріалі.

Хотілося б запитати : коли Федір Бубнюк, Олександр Дедюхін та Наталія Гранчак востаннє були на сповіді ? Ми запрошуємо адептів воцерковленої організації до сповіді та покаяння !

Далі буде...

Читайте також:
Україна дедалі глибше занурюється до боргової прірви. Це відбувається через недалекоглядну політику уряду
вчора, 13:41
Аваков виділив майже пів мільйона гривень на вирішення побутових питань обраним керівникам Нацполіції
06 квітня, 11:05
Майже 65% від загальної кількості пенсіонерів в Україні (6,5 мільйонів осіб) отримують від держави не більше 3000 гривень на місяць.
17 лютого, 13:38
Торік у грудні генеральна прокуратура спільно з СБУ припинила роботу одного з найбільших конвертаційних центрів України.
11 лютого, 11:23
Останні кабмінівські кореляції мінімалки не вплинули на зарплату соціально незахищених громадян.
30 січня, 11:19
Майже 40 мільйонів громадян не здогадуються, куди витрачаються гроші, що були сплачені у казну під виглядом різних податкових зборів.
29 січня, 09:42