Напад п’яного сержанта на перехожих: що думають полтавці? (відео)

ПОЛТАВА
03.10.2019, 07:39

Вчора, 2 жовтня, слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Полтава, повідомили про підозру колишньому сержанту поліції.

Нагадаємо, що 29 вересня на той час діючий співробітник поліції, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, напав на жінку, яку захистив інший чоловік, а також за допомогою бити побив 17-річного юнака. У результаті інциденту потерпілого 17-річного хлопця з травмами доставлено до лікарні, де під час операції лікарям довелося видалити йому селезінку.

Учасником конфлікту виявився працівник батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» віком 45 років.

Інцидент із садистичною поведінкою патрульного сколихнув полтавців. Ті мешканці обласного центру, з якими спілкувалися журналісти «Останнього бастіону», переважно кажуть, що поліція не тільки не гарантує їм безпеку, але й навпаки несе загрозу. Дехто, щоправда, говорив, що ситуація в лавах поліції всього лиш відображає загальний стан суспільства.

Наслідками поліцейської реформи полтавці незадоволені. Говорять, що нові патрульні часто не мають належних умінь та навичок, відзначаються «алкогольними скандалами» та ДТП.

Водночас, як показали події 29 вересня, правоохоронні органи не вдалося очистити від осіб із асоціальними і садистичними нахилами, якими так сильно відзначалася «стара» міліція.

вибір редакції
Читайте також:
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
вчора, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
вчора, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
27 травня, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24