Нападник Юрій Коломоєць повертається до «Ворскли»

ПОЛТАВА
25.06.2017, 08:49
Нападник Юрій Коломоєць повертається до «Ворскли»

Форвард, який забив два м’ячі у ворота київського «Динамо» у минулому сезоні, повертається до Полтави, пише прес-служба клубу.

Відомо, що з футболістом підписали контракт на один рік з опцією продовження угоди.

У зимове міжсезоння через борги «біло-зелених» по зарплаті, Юрій Коломоєць перейшов в угорський «МТК», де провів півроку. Кілька днів тому нападник знову повернувся до Полтави.

Коломоєць прийшов до «Ворскли» у грудні 2015. В сезоні 2015/16 зіграв за «Ворсклу» 21 гру, забивши 5 голів. У першій частині сезону 2016/17 нападник зіграв 21 матч у чемпіонаті та Кубку України, забив 8 голів.

Нападник Юрій Коломоєць повертається до «Ворскли»_1

Віктор Карпенко

Читайте також:
Полтава
7 червня в країні відбудуться парламентські вибори.
07 червня, 09:19
Полтава
Кооператив Династія ще не все вкрав, і не всіх убив.
05 червня, 11:33
Полтава
Це відбулося через надання підрозділу ССО назви «імені Героїв УПА».
01 червня, 13:05
Полтава
Найдорожчий бензин та дизель наразі пропонують мережі Окко, WOG та Socar.
01 червня, 11:27
Полтава
Мовчання і байдужість вбивають. Де всі ті, хто порозвішували свої фейси по бордам в прагненні до владного корита?
28 травня, 09:36
Полтава
Керівництво Полтавського ДБР  вирішило добити місто. Госпідари ямщики його руйнують, дбеерівці добивають.
23 травня, 11:17