"Народ паше, Андрій пляше". На чиї гроші Матковський будує котеджі?

ПОЛТАВА
05.10.2015, 15:05
"Народ паше, Андрій пляше". На чиї гроші Матковський будує котеджі?

Відмінності в даних декларації Андрія Всеволодовича Матковського та розкоші, у якій він живе насправді, не можуть не вражати. 

Вивчаючи декларації Матковського А.В., надані ним до Центральної виборчої комісії протягом політичної діяльності останнього, ми змушені констатувати, що легально зароблених коштів у Матковського є всього декілька десятків тисяч євро.

Але насправді ми бачимо зовсім інше:

На першій світлині під'їзд до будинку Матковського в Копилах і, власне, сам будинок:

А це Австрійське місце проживання Андрія Всеволодовича, яке він, згідно з його декларацією, узагалі не міг собі дозволити:

Прописка Матковського: 97-99, Edbergstrasse 1030, Відень

За один обід у ресторані Андрій "Запальничка" віддає 280 євро, а це за нинішнім курсом 7000 гривень. 

Чи готові ви, шановний читачу, віддати три або чотири свої зарплати? Звичайні людині треба все літо працювати на ту суму, яку Матковський віддає за один прийом їжі. Нижче фото вина, яке "Запальничка" розпиває в елітних ресторанах.

А тим, хто отримує від держави мінімальну зарплатню? 7 місяців абсолютного посту = кілька ситих годин Андрія Всеволодовича. Не дивно, що після цього Матковський лякається пересічних людей, боїться спілкуватися з ними й тиснути їм руки. 

Легко обіцяти й перепрошуватися, що ти зробив висновки після своєї провальної каденції на посаді міського очільника і тепер знову хочеш долізти до міського бюджету. Важче залишатися людиною. Будувати собі котеджи й купувати громадянство Австрії, обідати на суму, на яку пересічний українець важко працює пів року - це приклад негідної людини, політика, який не розуміється на проблемах громадян. 

Розкіш Матковського будується на жебрацтві сотень тисяч полтавців. І щоб не зменшувати планку багатства й марнотратства, Андрій Всеволодович хоче докрасти комунальну нерухомість міста завершити розпочате за попереднього головування. 

Такі висновки зробив Матковський, ідучи на ці вибори. 

Які висновки зроблять полтавці?

Невже, знову ті самі?


Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
вчора, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
вчора, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
вчора, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56