Нарощення видобутку газу на Полтавщині обговорили представники «Укргазвидобування» та посадовці

ПОЛТАВА
30.08.2016, 13:20
Нарощення видобутку газу на Полтавщині обговорили представники «Укргазвидобування» та посадовці

Представники ПАТ «Укргазвидобування» (УГВ), нардепи, полтавські посадовці, фахівці з енергетики та громадськість обговорили перспективи розвитку нафтогазовидобувної галузі на Полтавщині в рамках круглого столу «Нарощення видобутку вуглеводнів, методи інтенсифікації, у рамках реалізації урядової політики щодо енергонезалежності України».

Нарощення видобутку газу на Полтавщині обговорили представники «Укргазвидобування» та посадовці _1

Засідання відбулося сьогодні в Полтавській облдержадміністрації. Один із ініціаторів круглого столу, заступник голови «Укргазвидобування» Олександр Романюк зазначив, що компанія відповідає за 75 відсотків видобутку в Україні і розглядає Полтавщину як одну з ключових нафтогазовидобувних областей.

– Плануємо, що вже через 10 років Україна повністю забезпечуватиме себе газом. Полтавщина зараз має всі шанси стати найбільшим видобувним регіоном та отримати низку переваг у вигляді робочих місць, податків, розвитку інфраструктури, – Романюк.

Нарощення видобутку газу на Полтавщині обговорили представники «Укргазвидобування» та посадовці _3

Щоби підвищити рівень видобутку вуглеводнів, полтавська філія УГВ – «Полтавагазвидобування» планує пробурити до 300 нових свердловин. Це невелика кількість, розповіли експерти з енергетики. За європейською практикою, якщо 1 із 10 розвіданих свердловин виявиться активною і матиме запаси газу, це гарний результат.

– Наступного року компанія має отримати приблизно 30 нових ділянок. Та не менш важливими є операції з інтенсифікації, тобто збільшення видобутку газу на вже готових свердловинах, – сказав Романюк. 

Для підвищення рівня видобутку природного газу представники УГВ готові залучити технології колтюбінґу та гідророзриву пластів. Для виконання цих технологій були залучені румунські та білоруські фахівці. 

Нарощення видобутку газу на Полтавщині обговорили представники «Укргазвидобування» та посадовці _5

Зазначимо, після проведеного круглого столу «Нарощення видобутку вуглеводнів, методи інтенсифікації, у рамках реалізації урядової політики щодо енергонезалежності України», наступним кроком у питанні нарощування видобутку вуглеводнів стане громадське обговорення. До нього будуть залучені посадовці, експерти з енергетики та екології, міністерства, громадські організації та громадськість.

«Останній Бастіон» повідомить про дату та час проведення обговорень на сайті та в соціальній мережі Фейсбук. 

Читайте також:
Полтава
«Вшанували» і забули: як Полтава зневажає своїх героїв
09:44
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
11 липня, 17:23
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
08 липня, 16:03
Полтава
Вперше збірна команда Полтавської області стала чемпіонами України.
07 липня, 13:49
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
06 липня, 13:30
Полтава
У Черкасах розпочався Чемпіонат України з вільної боротьби серед ветеранів фізичної культури та спорту.
05 липня, 11:02