Нарощення видобутку газу на Полтавщині обговорили представники «Укргазвидобування» та посадовці

ПОЛТАВА
30.08.2016, 13:20
Нарощення видобутку газу на Полтавщині обговорили представники «Укргазвидобування» та посадовці

Представники ПАТ «Укргазвидобування» (УГВ), нардепи, полтавські посадовці, фахівці з енергетики та громадськість обговорили перспективи розвитку нафтогазовидобувної галузі на Полтавщині в рамках круглого столу «Нарощення видобутку вуглеводнів, методи інтенсифікації, у рамках реалізації урядової політики щодо енергонезалежності України».

Засідання відбулося сьогодні в Полтавській облдержадміністрації. Один із ініціаторів круглого столу, заступник голови «Укргазвидобування» Олександр Романюк зазначив, що компанія відповідає за 75 відсотків видобутку в Україні і розглядає Полтавщину як одну з ключових нафтогазовидобувних областей.

– Плануємо, що вже через 10 років Україна повністю забезпечуватиме себе газом. Полтавщина зараз має всі шанси стати найбільшим видобувним регіоном та отримати низку переваг у вигляді робочих місць, податків, розвитку інфраструктури, – Романюк.

Щоби підвищити рівень видобутку вуглеводнів, полтавська філія УГВ – «Полтавагазвидобування» планує пробурити до 300 нових свердловин. Це невелика кількість, розповіли експерти з енергетики. За європейською практикою, якщо 1 із 10 розвіданих свердловин виявиться активною і матиме запаси газу, це гарний результат.

– Наступного року компанія має отримати приблизно 30 нових ділянок. Та не менш важливими є операції з інтенсифікації, тобто збільшення видобутку газу на вже готових свердловинах, – сказав Романюк. 

Для підвищення рівня видобутку природного газу представники УГВ готові залучити технології колтюбінґу та гідророзриву пластів. Для виконання цих технологій були залучені румунські та білоруські фахівці. 

Зазначимо, після проведеного круглого столу «Нарощення видобутку вуглеводнів, методи інтенсифікації, у рамках реалізації урядової політики щодо енергонезалежності України», наступним кроком у питанні нарощування видобутку вуглеводнів стане громадське обговорення. До нього будуть залучені посадовці, експерти з енергетики та екології, міністерства, громадські організації та громадськість.

«Останній Бастіон» повідомить про дату та час проведення обговорень на сайті та в соціальній мережі Фейсбук. 

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
вчора, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
вчора, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
вчора, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56