NASA відклали місію з висадки людей на Місяць до 2026 року

СВІТ
10.01.2024, 10:46
NASA відклали місію з висадки людей на Місяць до 2026 року

Раніше її планували втілити наприкінці 2025 року.

Космічне агенство США (NASA) відклало свою програму Artemis з висадки астронавтів на Місяць на 2026 рік через технічні проблеми.

Про це повідомляє Reuters.

«Перші дві місії американського космічного агентства Artemis за участю астронавтів були відкладені майже на рік через затримки, щоб дати командам більше часу для вирішення проблем» - сказав адміністратор NASA Білл Нельсон.

Місія Artemis-3, перша посадка екіпажу на Місяць за програмою з використанням корабля SpaceX Starship, тепер запланована на вересень 2026 року.

Раніше її планували втілити наприкінці 2025 року.

Попередник Artemis-2, також був відкладений, тепер запланований на вересень 2025 року. Ця місія передбачає політ чотирьох астронавтів на капсулі Orion, побудованій компанією Lockheed Martin, навколо Місяця та назад.

«Новий графік визнає дуже реальні проблеми розвитку, з якими зіткнулися наші партнери по галузі», - сказав керівник відділу стратегії дослідження Місяця та Марса NASA Аміт Кшатрія.

Читайте також:
Світ
Вирощення рослин на єдиному природному супутникові Землі скоро стане дійсністю. Науковці вже готують нову космічну місію.
31.03.2024, 14:53
Світ
Трамп заявив, що направив в регіон флот американських кораблів.
вчора, 20:00
Світ
Трамп застеріг Ірак від повернення Нурі аль-Малікі на посаду прем’єра.
вчора, 07:09
Світ
Делсі Родрігес, яка раніше погодилася співпрацювати із США, заявила, що їй вже «досить» наказів від Вашингтона.
26 січня, 14:22
Світ
Міністри країн Євросоюзу ухвалили рішення на засіданні в Брюсселі.
26 січня, 13:25