NASA відклали місію з висадки людей на Місяць до 2026 року

СВІТ
10 січня, 10:46
NASA відклали місію з висадки людей на Місяць до 2026 року

Раніше її планували втілити наприкінці 2025 року.

Космічне агенство США (NASA) відклало свою програму Artemis з висадки астронавтів на Місяць на 2026 рік через технічні проблеми.

Про це повідомляє Reuters.

«Перші дві місії американського космічного агентства Artemis за участю астронавтів були відкладені майже на рік через затримки, щоб дати командам більше часу для вирішення проблем» - сказав адміністратор NASA Білл Нельсон.

Місія Artemis-3, перша посадка екіпажу на Місяць за програмою з використанням корабля SpaceX Starship, тепер запланована на вересень 2026 року.

Раніше її планували втілити наприкінці 2025 року.

Попередник Artemis-2, також був відкладений, тепер запланований на вересень 2025 року. Ця місія передбачає політ чотирьох астронавтів на капсулі Orion, побудованій компанією Lockheed Martin, навколо Місяця та назад.

«Новий графік визнає дуже реальні проблеми розвитку, з якими зіткнулися наші партнери по галузі», - сказав керівник відділу стратегії дослідження Місяця та Марса NASA Аміт Кшатрія.

Читайте також:
Світ
Вирощення рослин на єдиному природному супутникові Землі скоро стане дійсністю. Науковці вже готують нову космічну місію.
31 березня, 14:53
Світ
У 16 квітня Парламентська асамблея Ради Європи розгляне питання про прийняття Косово до складу організації.
11:43
Світ
Ганну Ґутьєррес визнали винною в ненавмисному вбивстві українки Галини Гатчинс у жовтні 2021 року.
11:28
Світ
Поки адепт культурмарксизму з Арґентини на посаді Папи Римського закликає українців здійняти білий прапор, його підлеглі почали каятися.
14 квітня, 17:21
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
14 квітня, 12:45