Наша армія – головний гарант нашої незалежності

Опінії
19 травня, 20:34
Наша армія – головний гарант нашої незалежності

Нині українське військо у центрі уваги. Тому що сьогодні армія – це головна частина українського суспільства та запорука нашої Перемоги!

Український політик, громадський діяч

Наша славетна армія захищає Державу і громадян. І це – очевидний, беззаперечний факт, доведений на полі бою.

Я вважаю, що не треба за жодних обставин розділяти армію на Національну гвардію, Збройні Сили України прикордонників, Територіальну Оборону та інших. Тому що всі вони захищають Україну зі зброєю в руках та забезпечують можливість існування нашої Батьківщини.

Це все захисники України, тож усі вони у прицілі прискіпливої уваги. Про це знають і друзі, і вороги нашої Неньки.

І саме тому можна побачити, що вороги України, як зовнішні, так і внутрішні, використовують кожну можливість для дискредитації ЗСУ ,а отже і для просування зневіри у сили наших воїнів у свідомість громадян України. Але наша армія сьогодні не просто з народом, а вона і є народ.

Наші командири, на всіх рівнях, не якісь заїжджі "варяги", а вони є частиною української армії. Вони виросли в її лавах і загартувалися в запеклих боях з окупантами з 2014 року.

Тож вони за свої дії не тільки несуть величезну відповідальність перед побратимами та країною, а ще й підтверджують свої компетенції, кваліфікацію, досвід, патріотизм і вміння відстоювати національні інтереси. Так не було, але так стало.

Ще раз повторюю: саме Військо стало запорукою існування нашої Держави. Наші командири всіх рівнів мають довіру серед підлеглих солдат, а для реалізації будь-яких "планів Маршала" необхідні перемоги українських воїнів на полі бою.

Бо слід пам'ятати, що ця війна – за наше право жити, жити на своїй землі по своїх законах, самостійно обираючи собі владу. Саме за це ми воюємо сьогодні, тобто ця війна до кінця, до їхнього кінця і нашого відродження.

Тож, вірте в українських воїнів і генерала Залужного! Вірте у нашу спільну Перемогу і разом ми досягнемо всього.

Слава Україні!
Читайте також:
Опінії
Воєнне літо у розпалі. По нашій, відносно тихій ділянці фронту – обстріли.
25 червня, 20:23
Політика
Українська держава потребує ухвалення закону про необхідну самооборону, аби людина, яка захищає себе, – ніколи не сиділа на лаві підсудних.
22 червня, 09:08
Опінії
Прості думки: війна змушує зрозуміти, що ти насправді любиш і цінуєш свою країну. Саме країну, а не державу!
02 травня, 17:40
Війна
Ми пролітаємо місто за містом, село за селом, денні та нічні переїзди. Перед нами широченні степові простори.
01 травня, 18:00
Війна
У сім'ї Героя України – незламного захисника приазовської фортеці Ігоря Дашка – віднині є своя кватира у новобудові.
22 квітня, 07:59
Війна
Проголошення та освячення у Софійському соборі Києва провів Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній.
20 квітня, 18:24