Наша армія – головний гарант нашої незалежності

Опінії
19.05.2022, 20:34
Наша армія – головний гарант нашої незалежності

Нині українське військо у центрі уваги. Тому що сьогодні армія – це головна частина українського суспільства та запорука нашої Перемоги!

Український політик, громадський діяч

Наша славетна армія захищає Державу і громадян. І це – очевидний, беззаперечний факт, доведений на полі бою.

Я вважаю, що не треба за жодних обставин розділяти армію на Національну гвардію, Збройні Сили України прикордонників, Територіальну Оборону та інших. Тому що всі вони захищають Україну зі зброєю в руках та забезпечують можливість існування нашої Батьківщини.

Це все захисники України, тож усі вони у прицілі прискіпливої уваги. Про це знають і друзі, і вороги нашої Неньки.

І саме тому можна побачити, що вороги України, як зовнішні, так і внутрішні, використовують кожну можливість для дискредитації ЗСУ ,а отже і для просування зневіри у сили наших воїнів у свідомість громадян України. Але наша армія сьогодні не просто з народом, а вона і є народ.

Наші командири, на всіх рівнях, не якісь заїжджі "варяги", а вони є частиною української армії. Вони виросли в її лавах і загартувалися в запеклих боях з окупантами з 2014 року.

Тож вони за свої дії не тільки несуть величезну відповідальність перед побратимами та країною, а ще й підтверджують свої компетенції, кваліфікацію, досвід, патріотизм і вміння відстоювати національні інтереси. Так не було, але так стало.

Ще раз повторюю: саме Військо стало запорукою існування нашої Держави. Наші командири всіх рівнів мають довіру серед підлеглих солдат, а для реалізації будь-яких "планів Маршала" необхідні перемоги українських воїнів на полі бою.

Бо слід пам'ятати, що ця війна – за наше право жити, жити на своїй землі по своїх законах, самостійно обираючи собі владу. Саме за це ми воюємо сьогодні, тобто ця війна до кінця, до їхнього кінця і нашого відродження.

Тож, вірте в українських воїнів і генерала Залужного! Вірте у нашу спільну Перемогу і разом ми досягнемо всього.

Слава Україні!
Читайте також:
Політика
Медіаагенція "Останній Бастіон" щиро вітає вітчизняних розвідників з професійним святом! Бажаємо сил і наснаги у спільній борні.
24 січня, 12:29
Війна
Головний редактор "Останнього Бастіону" Дмитро Савченко знову на передовій, боронить Україну на буремному Сході.
17 січня, 20:13
Опінії
Україна потребує реальної політики. По-перше, лідерства, яке б змінило позицію у світі, а по-друге, відмови від синдрому країни-жертви.
16 січня, 08:37
Політика
Понад 2 роки тому кавказькі воїтелі з Баку повернули азербайджанський стяг на більшу частину Карабаху, залишилося визволити Ханкенді.
13 січня, 19:13
Політика
Променистий батько відновленої незалежності Левко Лук'яненко однозначно радіє тому, як ми позбуваємося російського культурного спадку.
31.12.2022, 09:26
Політика
А тим часом у Полтаві Мамаївський каґал пазурами вчепився у боввани катів українського народу – Нікола Ватутіна та Алєксєя Зигіна.
26.12.2022, 08:42