Наша кров на їхніх «зелених» руках

ПОЛІТИКА
22 квітня, 13:45
Наша кров на їхніх «зелених» руках
Фото: Facebook

Голодомор нічому не навчив українців. І нащадки жертв геноциду знову виносять на власних горбах нащадків своїх катів-швондерів...

Зараз «зелена» й «салатова» братія розділилася на 2 нерівні частини: перша (менша) пішла воювати, друга (більша) вирішила зачекати, коли ж «наші сонечки» принесуть їй на блюдечку каву з черешнею і репарації з контрибуціями. Не буде такого!

Чому, запитаєте ви. Так усе ж просто: кава не заварилася, а переможенька забарилася і тепер войовничі зелéнінці на власній шкурі випробовують, як це бути гласом вопіющого посеред закривавленої українській пустелі.

Коли адекватна частина суспільства просила їх («слуг народу» — прим. ред.) не ламати систему, що забезпечувала ефективне стримування агресора і накопичення ресурсів для розбудови армії, ВПК, побудови укріплень, установки ППО у столиці та сякої-такої ідеологічної роботи, вони цинічно гигикали: «А то шо, пітун нападе?». Дехто, навіть кидався свинками.

А тепер ці свинки прилітають їм бумерангом. Й у відповідь на заклики йти до війська, бо прийдуть рашисти й поріжуть усіх, як у Бучі, цинічно рохкають: «А хай депутати із чиновниками мобілізуються, ви впряглися — ви й воюйте, а нам буковельський фронт тримати треба».

Вони не вірять, що буде їм Буча, з тих самих причин, із яких «Приватбати», «Авакополки» й совсунихи-соросунихи не вірили, що путін, заохочений нашим всенародним хамством, пофігізмом і плінтусним рівнем національної гідності, ще більше нападе. А гоп-компанія, яку вони на власних плечах заносили у владу, із мовчазної згоди переважної маси свідків Іловайських котлів і «тарифного геноциду», здаватиме їх у полон, де їх будуть катувати, вбивати, морити голодом та судити безсудним судом.

А потім — затикатиме ними дірки у фортецях імені себе і кидатиме у «рейтингові» контрнаступи, розраховані на «авось» (получицця — без флоту, авіації, ефекту несподіванки, з зоопарком машин на підготовлені фортифікації) і триматиме на фронті в заручниках «згідно з положеннями Конституції» у редакції Ге Маляр. Жах!

Світ насправді влаштований доволі розумно і справедливо, оскільки кармічні бумеранги у ньому літають повільно, але б'ють прямо по макітрі. Тож, якщо вам здається, що це не так, то варто вийняти колоду з власного ока — і зір одразу проріжеться.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Кримінал
Після всіх цих гучних релізів, все вилучене обладнання, рішенням різних судів, повертається власникам.
15:03
Економіка
«Альтернативи підвищенню податків немає», в 2024 році в бюджеті не вистачає коштів на потреби ЗСУ, - Гетманцев.
24 травня, 10:24
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
22 травня, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18