Нащо Україні народний обранець Жупанин?

Опінії
19 червня, 20:35
Нащо Україні народний обранець Жупанин?

«Слуги урода» не припиняють руйнувати енергетичну систему держави. Фактично, вони свідомо підігрують російським загарбникам.

Заступник директора Агентства моделювання ситуацій

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Чи потрібні Україні нові електростанції? Чи потрібні Україні дешева електроенергія? А чи потрібен Україні депутат Жупанин?..

По-перше, хто такий цей Жупанин? — Це єдиний депутат із 400 наявних, який не хоче, щоби в Україні з'явилися нові атомні блоки, які виробляють найдешевшу електрику для населення.

Ну, не може ж він бути настільки тупим, щоби не розуміти елементарного!

Він не сидить по 6 годин без світла, чи йому не підвищили недавно тариф, чи йому все одно на своїх виборців. У нас кожен депутат-опозиціонер як трошки поскребти, виявиться трошки комерсантом.

Там на одному родичу сонячна електростанція, на іншому якийсь підрядник зав'язаний, на третього ще щось оформлено... І виявляється не такий уже депутат і відверто тупий.

І зовсім випадково фірма, де до обрання депутатом Жупанин працював старшим юристом, отримує мільйонні контракти державних підприємств. Просто із сотень фірм, державна компанія «Енергетична компанія України» обирає саме ту, де колись трудився... депутат Жупанин.

Так буває. В умовах, коли Україна по 6 годин сидить без світла, а тариф уже більш як 4 гривень — усі хто проти будівництва державних атомних станцій або зрадник або покидьок, або того й того по трошки.

Нащо Україні народний обранець Жупанин?_1
Читайте також:
Опінії
Це не перший раз, коли колишній КВКшник і актор проектів «95 кварталу» виїжджає за кордон.
04 липня, 16:05
Політика
Два рівнозначні диктатори розбудовують дві ідентичні мафіозні держави. Обидва ж прикриваються палким патріотизмом, викупаного у крові.
01 липня, 19:29
Кримінал
У нього вилучили ноутбук та телефон.
27 червня, 21:20
Опінії
Постійний піздьож Зеленського і його команди що «карупціі у нас нєт, гдє ви єйо толька відєлі?» - це постійне сповзання в Малоросію.
26 червня, 09:35
Політика
Борзов обіймав посаду начальника ОВА з 2020 року.
25 червня, 17:06
Політика
Хто стоїть за неопропагандою Офісу президента
24 червня, 17:12