Наслідуючи Україну: син президента Бразилії вимагає криміналізувати комунізм і нацизм

СВІТ
14 вересня, 12:34
Наслідуючи Україну: син президента Бразилії вимагає криміналізувати комунізм і нацизм
Фото: O Globo

Тоталітарна ідеологія з її символами та доктриною має бути заборонена законом, а Голодомор — визнаний актом спланованого геноциду.

З такою пропозицією до колег-парламентарів виступив консерватор Едуарду Болсонару, оприлюднивши відповідний відеоролик в YouTube.

Син бразильського президента, котрий представляє у Палаті депутатів інтереси виборців Сан-Паулу, вважає, що подібний крок покладе край лівацькому божевіллю на вулицях.

Адже у правоохоронців відтак з'явиться легальна підстава затримувати та притягати до кримінальної відповідальності адептів марксистської ідеології.

«Яка різниця між Гітлером і Сталіним? Щоби нарешті дати вичерпну відповідь на це очевидне для всіх питання, минулого тижня я зареєстрував законопроєкт, яким буде засуджено нацизм і комунізм. Моя ініціатива натхненна відповідним українським законом, що є юридичною новацією для міжнародної спільноти», — наголосив Едуарду Болсонару.

Одним із мотивів, що спонукав бразильського депутата взятися за криміналізацію тоталітарних ідеологій, є вчинення окупаційним комуністичним режимом спланованого акту геноциду проти українців у 1932-1933 роках.

Крім того, народний обранець пропонує класифікувати червоне знамено, п'ятикутні зірки, правобічну свастику, серп і молот як символи ненависті, під якими нині орудують радикальні борці зі свободою та демократією.

«Нацизм і комунізм — частини одного цілого, тоталітарного, антилюдського режиму. У всьому світі різні ідеологічні школи продовжують їхню лиху практику й до тепер. Своєю чергою, ми, консерватори, повинні боротися за те, щоби громадяни Бразилії та інших країн були вільними від цих утопічних і злочинних теорій. Оскільки вони, через своїх адептів, несуть смерть», — підсумував син президента Бразилії.

Автор : Денис Ковальов
Читайте також:
Перший був переважно локальним явищем за царської Росії, другий — за СССР набув тотального характеру.
18 вересня, 14:00
У Вільнюсі провели урочисті заходи з нагоди 506-річчя знаменної події у нашій спільній історії — битви під Оршею.
10 вересня, 08:48
На 30-му році незалежності Україна досі не змогла розвіяти брехню про "визволення" Червоною армією і діяльність так званих "партизан".
03 вересня, 09:31
На думку "гаранта", в Україні немає єдиної української нації, а є багато різних людей, багато національностей і віросповідань.
26 серпня, 10:37
Пирятинська влада й ветерани бойових дій розглянули питання створення у місті алеї пам’яті полеглих на Донбасі військовослужбовців.
26 серпня, 08:49
Японія добре вивчила уроки Другої світової війни, а відтак не має жодних намірів повертатися до мілітаризму та військових загарбань.
15 серпня, 20:05