Наслідуючи Україну: син президента Бразилії вимагає криміналізувати комунізм і нацизм

СВІТ
14.09.2020, 12:34
Наслідуючи Україну: син президента Бразилії вимагає криміналізувати комунізм і нацизм
Фото: O Globo

Тоталітарна ідеологія з її символами та доктриною має бути заборонена законом, а Голодомор — визнаний актом спланованого геноциду.

З такою пропозицією до колег-парламентарів виступив консерватор Едуарду Болсонару, оприлюднивши відповідний відеоролик в YouTube.

Син бразильського президента, котрий представляє у Палаті депутатів інтереси виборців Сан-Паулу, вважає, що подібний крок покладе край лівацькому божевіллю на вулицях.

Адже у правоохоронців відтак з'явиться легальна підстава затримувати та притягати до кримінальної відповідальності адептів марксистської ідеології.

«Яка різниця між Гітлером і Сталіним? Щоби нарешті дати вичерпну відповідь на це очевидне для всіх питання, минулого тижня я зареєстрував законопроєкт, яким буде засуджено нацизм і комунізм. Моя ініціатива натхненна відповідним українським законом, що є юридичною новацією для міжнародної спільноти», — наголосив Едуарду Болсонару.

Одним із мотивів, що спонукав бразильського депутата взятися за криміналізацію тоталітарних ідеологій, є вчинення окупаційним комуністичним режимом спланованого акту геноциду проти українців у 1932-1933 роках.

Крім того, народний обранець пропонує класифікувати червоне знамено, п'ятикутні зірки, правобічну свастику, серп і молот як символи ненависті, під якими нині орудують радикальні борці зі свободою та демократією.

«Нацизм і комунізм — частини одного цілого, тоталітарного, антилюдського режиму. У всьому світі різні ідеологічні школи продовжують їхню лиху практику й до тепер. Своєю чергою, ми, консерватори, повинні боротися за те, щоби громадяни Бразилії та інших країн були вільними від цих утопічних і злочинних теорій. Оскільки вони, через своїх адептів, несуть смерть», — підсумував син президента Бразилії.

Автор : Денис Ковальов
Читайте також:
Російськомовна громада Латвії, що складає чи не половину населення країни, боляче сприймає правду на тему окупації та русифікації Балтії.
13 квітня, 10:23
"Людина високої внутрішньої культури, закоханий у свою родину і Україну".
05 квітня, 16:45
Він відомий у всьому світі як «парох концтабору Майданек».
25 березня, 22:25
Президент Франції закликав істориків пришвидшити оприлюднення раніше таємних архівних документів, пов'язаних із війнами в Алжирі.
13 березня, 07:59
Трюїзмом, або по-нашому загальником, є ставлення як посполитої біомаси, так і просунутої меншості будь-якого суспілля до пам'ятників.
01 березня, 13:34
Влада в Україні змінилася, а родичі полеглих у центрі Києва взимку 2013-2014 протестувальників марно сподіваються покарати винних.
20 лютого, 08:59