Популярність комп'ютерних і on-line ігор зростає у всьому світі. Серед шанувальників не лише молодь, а й люди різного віку та інтересів.
Науковці з Університету Квінсленду дослідили результати опитування понад 1000 любителів відеоігор. Учасниками добровільного експерименту стали жителі Канади, Австралії, США та Великої Британії у віці від 18 до 94 років, передає медіаагенція «Останній Бастіон».
За отриманими відповідями команда медиків і психологів простежила зв'язок між часом безперервної гри та поганим самопочуттям. Вони назвали обмеження часу, яке призводить до проблем зі здоров'ям у всіх вікових категоріях незалежно від стану.
«Піддослідні, які грали протягом трьох годин поспіль і більше одного разу, — частіше відчували зорове стомлення, біль у зап'ястях, руках, спині та шиї. Учасники із підвищеним ризиком ігрових розладів, що теж оцінювалося в рамках опитування, відзначали додаткові негативні симптоми, такі як головний біль та млявість», — наголосили австралійські дослідники.
Окрім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, як нещодавно норвезькі психологи закликали частіше залишати нотатки та повідомлення ручками або олівцями. Ґаджетам слід дати відпочити у кишені.