Навала сарани у Пакистані спустошила річні посіви

10.10.2020, 17:04
Навала сарани у Пакистані спустошила річні посіви

Пакистанська влада оголосила про взяття під контроль ситуації щодо руйнівних наслідків навали сарани на поля з врожаєм.

Таку інформацію 9 жовтня оприлюднило видання "Al Jazeera", посилаючись на відповідну урядову заяву.

Наразі в країні запроваджено надзвичайний стан у зв'язку з критичним рівнем запасів продовольства для багатомільйонного населення.

Пакистанські чиновники звітують, що їм вдалося знищити зграї пустельних комах тільки тепер, після майже річної боротьби з сараною.

«З Божою милістю та зусиллями всіх небайдужих громадян ми можемо заявити сьогодні, що в Пакистані більше немає сарани. Цього тижня ми очистили останні кілька гектарів орної землі неподалік Ісламабаду від решток комах», — прокоментував поточну ситуацію керівник Національного центру боротьби з сараною генерал-лейтенант Моазам Еджаз.

Завдані непоправні економічні збитки примусили уряд Пакистану, вперше за 10 років, імпортувати більш як 2 мільйони тонн зерна, оскільки низька врожайність призвела до зростання цін на пшеницю і підвищення загальної інфляції майже до 10%.

Читайте також:
Війна
Наперекір тому, що у Сумській області відсутні російські окупаційно-терористичні сили, 13 громад названо вкрай небезпечними для життя.
04 червня, 21:35
Війна
У тимчасово захопленому росіянами Генічеському районі колаборанти за підтримки путінських терористів готуються приймати туристів.
29 травня, 17:12
Війна
Від початку повномасштабного російського вторгнення і до нині у Маріуполі відсутні електро-, водо- і газопостачання через дії агресорів.
03 травня, 09:11
Війна
Увага! Попередження: матеріал містить фото, які не рекомендовано до перегляду людям із вразливою, нестійкою психікою.
27 квітня, 10:34
Війна
Під прицілом ворожих мінувальників опинилися автошляхи, поля, ліси та навіть цвинтарі, бо для росіян ціна життя – це ніщо.
19 квітня, 18:22
Новини
Ще 1192 особи постраждали від вогню.
24.11.2021, 20:48