Навіщо на авто наліпка «туфля»? Ніяково за жінок

ПОЛТАВА
22.03.2018, 10:32
Навіщо на авто наліпка «туфля»? Ніяково за жінок

Немає у сфері автотранспорту та водіння нічого тупішого і суперечливішого, ніж наліпка «туфля». Вибачайте вже, автоледі, чи як ви там себе називаєте.

Думаю, за цей знак мали б ввести штраф. От що повідомляє цим «мештом» жінка навколишнім? Ну, так – що за кермом жінка. Ок, і що? Як це трактувати?

«Бережися, за кермом дура!»? «Увага, за кермом неповносправна!»? «Я випрошую у вас поблажок»? «Наперед вибачте за те, що туплю»? Так для цього є відповідний знак для людей з інвалідністю. Але навряд чи буде вам коректно його використовувати. Все ж у людей не психологічні проблеми, а справжні вади.

До речі, навіть «шипована гума» могла би цілком замінити «туфлю» в плані збереження більшої дистанції. А може то меседж «я панянка, тому будьте гречні до мене і поважайте мене»? Надавайте перевагу в русі, пропускайте, пробачайте і т. д. Як можна себе так не поважати, щоб саму себе дискримінувати?

До речі, а чого феміністки не борються з цією «туфлею»? Бо це ж добровільне віднесення себе до меншовартісних та неповноцінних водіїв на дорозі у порівнянні з чоловіками. (Ще якби рівність була: «Жо» і «Ме» ліпили б, то ок, а так, то сюр).

На дорозі всі рівні. Навіть наліпка «У» дуже суперечлива. Але вона хоч якось виправдана, бо все-таки водій початківець мусить певний період адаптуватися на дорозі. І, може, й правильно, що маркує себе. Але «туфля»... соромно і ніяково за жінок.

Вікторія Балицька

журналіст, громадський активіст 

Читайте також:
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55
Ввечері 3 квітня ПЛР-тест підтвердив коронавірус у 69-річного чоловіка з Кременчука. Ще 4 позитивні експрес-тести – в працівників заводу.
03 квітня, 18:30
До 15 травня у Горішні Плавні на Полтавщині доставлять човен для скошування очерету. Комунальники купили його за 6 млн грн.
03 квітня, 15:35