Навіть королівські перегони не хочуть мати справи з росіянами

СВІТ
27 лютого, 17:35
Гюнтер Штайнер
Гюнтер Штайнер

Місце Мазепіна в команді зайняв данський гонщик Кевін Магнуссен.

Керівник команди Формули-1 "Хаас" Гюнтер Штайнер заявив, що більше ніколи не працюватиме з росіянами через "супутній збиток" від бойкоту російських спортсменів.

Микита Мазепін
Микита Мазепін

Таким чином він прокоментував розірвання контракту в березні минулого року з російським пілотом Микитою Мазепіним, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на Трибуну.

"Ситуація така, що він - росіянин. Він - супутній збиток. Мені це не треба, жодних росіян. До кінця життя не матиму справ з ними", - заявив Гюнтер.

Мазепіна було звільнено з команди в березні 2022 року після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну через бойкот російських спортсменів.

Разом із Мазеппіним американська команда втратила свого головного спонсора - компанію "Уралкалій".

Місце Мазепіна в команді зайняв данський гонщик Кевін Магнуссен. 

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Станом тепер зрозуміло, РФ загрожує потенційна катастрофа на полі бою. Невдовзі її наслідки відчують усі, особливо корінні народи...
16:01
Світ
Це розглядається як “чергова спроба Москви продемонструвати свою ядерну силу”.
12:05
Світ
Результат дій "геніального геополітика" наочно: росію просто викинули з найбагатшого ринку, який приносив сотні мільярдів доларів.
11:22
Світ
Влаштований більшовицькими окупантами у 1932-1933 роках штучний голод на українських землях офіційно засуджено депутатами у Франції.
вчора, 23:31
Світ
Важкохворий муртад Рамзан Кафіров певно налаштований виводити підвладну його кланові Чечню з-під окупації ресурсної федерації московії.
вчора, 18:45
Світ
російська влада вирішила, що вигоди від поглиблення військових відносин з Іраном переважають будь-які недоліки
вчора, 13:04