Навіть королівські перегони не хочуть мати справи з росіянами

СВІТ
27.02.2023, 17:35
Гюнтер Штайнер
Гюнтер Штайнер

Місце Мазепіна в команді зайняв данський гонщик Кевін Магнуссен.

Керівник команди Формули-1 "Хаас" Гюнтер Штайнер заявив, що більше ніколи не працюватиме з росіянами через "супутній збиток" від бойкоту російських спортсменів.

Микита Мазепін
Микита Мазепін

Таким чином він прокоментував розірвання контракту в березні минулого року з російським пілотом Микитою Мазепіним, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на Трибуну.

"Ситуація така, що він - росіянин. Він - супутній збиток. Мені це не треба, жодних росіян. До кінця життя не матиму справ з ними", - заявив Гюнтер.

Мазепіна було звільнено з команди в березні 2022 року після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну через бойкот російських спортсменів.

Разом із Мазеппіним американська команда втратила свого головного спонсора - компанію "Уралкалій".

Місце Мазепіна в команді зайняв данський гонщик Кевін Магнуссен. 

Читайте також:
Світ
19 лютого Білий дім планує провести у Вашингтоні засідання лідерів Ради миру, присвячене ситуації в Секторі Гази та його відновленню.
вчора, 18:05
Світ
18-річному сину глави Чеченської Республіки рф Адаму Кадирову видалили селезінку після того, як він потрапив в дорожню аварію.
вчора, 17:30
Світ
Розвідка Сеула підтвердила призначення доньки Кім Чен Ина офіційною наступницею
вчора, 16:45
Світ
Компанія Apple розпочала масове блокування акаунтів користувачів з росії.
вчора, 13:33
Світ
Вертоліт та охорону йому надав генерал Петреус, командувач США в Афганістані.
вчора, 12:22