Навіть на межі смерті варто вірити у себе, – канадський сноубордист Максанс Парро

11 лютого, 09:26
Навіть на межі смерті варто вірити у себе, – канадський сноубордист Максанс Парро
Фото: Facebook

Є на світі люди, немовби з іншої планети, котрі долають найважчі перепони – доведено олімпійським чемпіоном Максансом Парро.

27-річний канадський сноубордист не тільки зміг перемогти супротивників на міжнародних спортивних зимових змаганнях у Пекіні, але й вилікуватися від раку.

Так, напередодні пандемії коронавірусу у Максанса Парро діагностували лімфому Годжкіна; спортсмен одразу скликав пресконференцію, де повідомив, що пропустить наступі сезони через хворобу.

6 місяців тривали 12 курсів виснажливої хімієтерапії, під час якої лікарі закликали майбутнього олімпійського чемпіона боротися за власне життя, на що він відказував:

«Мені страшно, тому що це виклик, з яким я ніколи не стикався. Це щось нове. Одне слово "рак" лякає мене. Подивіться, у мене випадає волосся, я схуд і змінився до невпізнаваності. Хіба це не химерна реальність?».

І все ж медики переконали Максанса Парро повірити у власні сили, взяти себе у руки, щоби повернутися до нормального життя, здолавши важку хворобу.

Канадський сноубордист пішов на нечуваний крок – зафільмував кожен день боротьби з раком, пізніше оприлюднивши 90-хвилинну документальну стрічку під назвою "Життя як золота медаль".

«Жах, що тривав, загалом пів року, допоміг мені зібратися з думками й не змиритися з лімфомою. Небажання та часто фізична неможливість піднятися з ліжка... Уявляєте, мене неодноразово відвідували думки про самогубство, але я впевнено долав труднощі, які невдовзі винагородилися», – прокоментував свій успіх олімпійський чемпіон на нещодавній пресконференції у Пекіні.

Максанс Парро додає, що боротися із раком допомагав позитивний настрій, який випромінювали його близькі та кохана дівчина, котра не залишила спортсмена у біді на самоті.

«Перемігши рак, я переосмислив підхід до життя. Хвороба допомогла мені усвідомити реальні цінності. Раніше я сприймав усе як належне, а тепер – ​ні. Просте пробудження зранку, кава – і я вже посміхаюся. Та й решта дрібниць теж радують. Пристібаючи ноги до сноуборду, мандруючи чи вирушаючи на Олімпіаду, я ціную життя ще більше», – підсумовує канадський сноубордист.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", торік польська легкоатлетка Марія Андрейчик продала власну срібну медаль, аби допомогти хворій дитині.

Максанс Парро на одному з курсів хімієтерапії (2019 рік)
Максанс Парро на одному з курсів хімієтерапії (2019 рік)
Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Опінії
Який же все таки хворобливо вразливий оцей навколишній світ!
14 лютого, 13:30
Політика
Олімпійський чемпіон і за сумісництвом народний обранець Жан Беленюк відвідав відверто пропагандистський захід від посольства КНР у Києві.
03 лютого, 07:42
Спорт
2021 рік запам’ятається не тільки складною геополітичною ситуацією, але й проведенням спортивних подій, які мали відбутися 2020-го року
30.12.2021, 18:24
Полтава
Майже 170 юних учасників із різних міст Полтавщини, а також із Ромен Сумської області, зібралися на татамі "Миргородської фортеці 2021".
08.09.2021, 10:36
Опінії
Літні олімпійські ігри 2020. Вся країна стежить за перебігом подій, які нині відбуваються у далекому Токіо.
30.07.2021, 12:44
Полтава
Цієї неділі, 25 липня, у Кременчуці відбудеться змагання з плавання на відкритій воді під назвою "Журавлі Бабаєва 2021".
23.07.2021, 11:34