Навіть на межі смерті варто вірити у себе, – канадський сноубордист Максанс Парро

11.02.2022, 09:26
Навіть на межі смерті варто вірити у себе, – канадський сноубордист Максанс Парро
Фото: Facebook

Є на світі люди, немовби з іншої планети, котрі долають найважчі перепони – доведено олімпійським чемпіоном Максансом Парро.

27-річний канадський сноубордист не тільки зміг перемогти супротивників на міжнародних спортивних зимових змаганнях у Пекіні, але й вилікуватися від раку.

Так, напередодні пандемії коронавірусу у Максанса Парро діагностували лімфому Годжкіна; спортсмен одразу скликав пресконференцію, де повідомив, що пропустить наступі сезони через хворобу.

6 місяців тривали 12 курсів виснажливої хімієтерапії, під час якої лікарі закликали майбутнього олімпійського чемпіона боротися за власне життя, на що він відказував:

«Мені страшно, тому що це виклик, з яким я ніколи не стикався. Це щось нове. Одне слово "рак" лякає мене. Подивіться, у мене випадає волосся, я схуд і змінився до невпізнаваності. Хіба це не химерна реальність?».

І все ж медики переконали Максанса Парро повірити у власні сили, взяти себе у руки, щоби повернутися до нормального життя, здолавши важку хворобу.

Канадський сноубордист пішов на нечуваний крок – зафільмував кожен день боротьби з раком, пізніше оприлюднивши 90-хвилинну документальну стрічку під назвою "Життя як золота медаль".

«Жах, що тривав, загалом пів року, допоміг мені зібратися з думками й не змиритися з лімфомою. Небажання та часто фізична неможливість піднятися з ліжка... Уявляєте, мене неодноразово відвідували думки про самогубство, але я впевнено долав труднощі, які невдовзі винагородилися», – прокоментував свій успіх олімпійський чемпіон на нещодавній пресконференції у Пекіні.

Максанс Парро додає, що боротися із раком допомагав позитивний настрій, який випромінювали його близькі та кохана дівчина, котра не залишила спортсмена у біді на самоті.

«Перемігши рак, я переосмислив підхід до життя. Хвороба допомогла мені усвідомити реальні цінності. Раніше я сприймав усе як належне, а тепер – ​ні. Просте пробудження зранку, кава – і я вже посміхаюся. Та й решта дрібниць теж радують. Пристібаючи ноги до сноуборду, мандруючи чи вирушаючи на Олімпіаду, я ціную життя ще більше», – підсумовує канадський сноубордист.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", торік польська легкоатлетка Марія Андрейчик продала власну срібну медаль, аби допомогти хворій дитині.

Максанс Парро на одному з курсів хімієтерапії (2019 рік)
Максанс Парро на одному з курсів хімієтерапії (2019 рік)
Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Настав час звільнити Гутцайта з посади Президента НОК України.
30.09.2023, 11:41
Позиція
Спортивний захід відбуватиметься 18-19 вересня, початок о 10:00.
18.09.2023, 17:23
Спорт
УАФ вирішила не продовжувати співпрацю з головним тренером збірної України Олександром Петраковим.
13.01.2023, 10:24
Опінії
НОК у «надійних» ригіоналівських руках
22.11.2022, 11:18
Опінії
Який же все таки хворобливо вразливий оцей навколишній світ!
14.02.2022, 13:30
Політика
Олімпійський чемпіон і за сумісництвом народний обранець Жан Беленюк відвідав відверто пропагандистський захід від посольства КНР у Києві.
03.02.2022, 07:42