НАЗК перевірить декларацію депутата з Полтавщини

ПОЛТАВА
23.06.2018, 13:56

Національне агентство з питань запобігання корупції буде перевіряти декларації за 2015 – 2017 роки ще 8-ми осіб, серед яких і депутат Полтавської обласної ради Олексій Порохня. Його декларацію перевірятимуть за 2016 рік.

Перевірки е-декларацій тривають 60 календарних днів та розпочинаються наступного дня за днем прийняття рішення, йдеться на сайті НАЗК.

Рішення про проведення повних перевірок декларацій окремих осіб приймаються на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення, про можливе відображення у таких деклараціях недостовірних відомостей, яка містить фактичні дані, що можуть бути перевірені (відповідно до підпункту 4 пункту 3 розділу ІІІ Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Нагадаємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції ще у травні ухвалило рішення перевірити електронну декларацію і нардепа від Полтавщини Костянтина Жеваго за минулий рік.

За підсумками 2017-го за версією журналу «Фокус» власник Ferrexpo зі статками 1 мільярд доларів посів 5 місце серед найбагатших людей України. Його компанія збільшила чистий прибуток на 108% – 394 млн. доларів.

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18