Не Лівією єдиною: Анкара взялася нищити геополітичні плани Москви у Судані

СВІТ
31.05.2021, 10:34
Не Лівією єдиною: Анкара взялася нищити геополітичні плани Москви у Судані
Фото: Anadolu Ajansi

Туреччина посилює свій вплив у країнах Північної Африки; у найближчих планах — будівництво власної військової бази у Хартумі.

Про це йдеться у новій турецько-суданській угоді, яку днями підписали очільники урядів обох країн, поінформувало видання "Anadolu Ajansi".

Ціна співпраці між Анкарою і Хартумом сягає рекордної суми — 10 мільярдів доларів США прямих інвестицій.

За вказані гроші турки також мають намір побудувати в африканській країні новий аеропорт, розбудувати мережу початкових і середніх навчальних закладів сучасного зразка, допомогти оновити суданську систему охорони здоров'я.

Фактично, будь-які геополітичні амбіції РФ на подальше просування власних проєктів у Судані зазнали краху, оскільки її місце впевнено посіла перспективніша Туреччина.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що голова Палестинської національної адміністрації й лідер руху ФАТХ засудив нормалізацію ізраїльсько-суданських відносин.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Конґресмени від Республіканської партії відвідують Сирію, щоб оцінити ситуацію за нового уряду. Лобіює поїздку чинний уряд Ізраїлю.
20 квітня, 15:18
Опінії
Постать Посла США в Україні завжди була не просто дипломатичною. Всі, хто служив американському народу в Україні, були знаковими фігурами
11 квітня, 15:37
Політика
Підсумки перемовин в Ер-Ріяді викликають занепокоєння. Закрадається думка, що нам говорять не все, про що там домовилися.
28 березня, 13:47
Політика
А, хто з ним працював щодо українських наративів?
25 березня, 12:00
Опінії
47-й президент США не планує зупинятися на досягнутому. Він хоче не удавати із себе миротворця, але стати таким, навіть коштом України.
16 березня, 09:27
Опінії
Спроби втягнутися в обговорення планів Москви — шлях до безвиході й поразки. Тим більше абсурдно із недодержавою, де системна українофобія.
14 березня, 21:43