Не талібами єдиними: у Пакистані проти уряду повстав цілий реґіон

СВІТ
14.08.2021, 20:07
Не талібами єдиними: у Пакистані проти уряду повстав цілий реґіон
Фото: Twitter

Корінні жителі найбільшої за територією пакистанської провінції Белуджистан вийшли на масові протести проти чинної влади країни.

Відповідні фото- та відеоматеріали у себе на сторінці у Twitter виклала місцева діячка орґанізації "Human Rights Watch" Фазіла Балодж, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Головною причиною людського гніву є щоденні зникнення жінок і вуличне насильство, вчинене правоохоронними орґанами, співробітники яких на службу приїздять з інших етнічно чужих народу белуджів реґіонів Пакистану.

За словами представниці орґанізації "Human Rights Watch", ідеться про пуштунів і синдхів, котрим уряд країни поставив пріоритетне завдання не допустити розгортання масового самостійницького відцентрового (відверто сепаратистського — прим. ред.) руху на території Белуджистану.

«Ми — белуджі не є пакистанцями, так само як і Белуджистан не є Пакистаном. Наша рідна земля була примусово і незаконно окупована Ісламською Республікою Пакистан 27 березня 1948 року. До тієї дати Белуджистан був цілком незалежною країною, це визнавали навіть британські колоністи. Боротьба нашого народу не припиниться. Одного дня Белуджистан знову стане незалежною країною, якраз за це ми і боремося», — прокоментувала ситуацію Фазіла Балодж.

На цю мить відомо, що пакистанський уряд увів додаткові поліційні підрозділи та окремі загони збройних сил для підтримки правопорядку і недопущення безладів у містах бунтівної провінції.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що в Іраку представники єзидського етносу не можуть повернутися у власні домівки через діяльність незаконних збройних формувань.

Не талібами єдиними: у Пакистані проти уряду повстав цілий реґіон_1
Читайте також:
Наперекір заявам президента-узурпатора Касима-Жомарта Токаєва, волелюбний казахський народ не хоче бути колонією Кремля.
11 січня, 06:59
Цікаво, а куди будуть втікати українські "иліти" ?
05 січня, 17:45
Президент Казахстану ухвалив відставку уряду під керівництвом Аскара Мамина
05 січня, 12:05
25 жовтня доведені до відчаю жителі Миргородщини вирішили перекрити автомобільну дорогу сполученням Лохвиця-Миргород.
24.10.2021, 16:55
Під час акції рідні полонених та зниклих безвісти вибудували живу "стіну надії", щоб нагадати владі про невиконані обіцянки.
12.10.2021, 15:05
Близько трьох сотень поліцейських та нацгвардійців захищають резиденцію Зеленського від громадян України
11.10.2021, 11:55