Нелеґальна торгівля тютюновою продукцією у нас на контролі, — «слуга» ​Гетманцев

ПОЛІТИКА
09 червня, 10:34
Нелеґальна торгівля тютюновою продукцією у нас на контролі, — «слуга» ​Гетманцев
Фото: Останній Бастіон

Державна податкова і Державна фіскальна служби вивчають депутатські звернення щодо продажу контрабандних цигарок у низці реґіонів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний обранець від "Слуги народу" і голова парламентського комітету податкової, митної та фінансової політики Данило Гетманцев.

За його словами, вказані державні органи вже здійснили масштабну перевірку діяльності тринадцяти суб'єктів господарювання.

«На 4 торгівельних об’єктах в Одеській області з незаконного обігу вилучено 1464 пачки сигарет з ознаками фальсифікації та без акцизних марок на загальну суму 45,5 тисяч гривень. На 1 об’єкті у Кривому Розі було виявлено порушення, у результаті чого вилучено тютюнові вироби на суму 38 тисяч гривень. На 2 об’єктах роздрібної торгівлі виявлено порушення та заплановано їх відпрацювання в рамках досудового розслідування кримінального провадження», — відзвітував нардеп Гетманцев.

Він додав, що вся отримана інформація, зокрема і від пересічних громадян, ретельно систематизується та контролюється її виконання.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що очільник Головного управління Національної поліції Полтавщини також "підсів" на цигарки.

Читайте також:
Приватний літак власника ПВК "Вагнер" Євгенія Пригожина помітили на одному з летовищ Берліна.
вчора, 10:12
Запорізькі правоохоронці провели профілактичне відпрацювання одного з овочевих ринків Василівського району.
04 червня, 10:23
Не змігши залякати Україну багатотисячною ордою біля її кордонів, чекісти перейшли до перевірених методів – захоплення заручників.
22 квітня, 11:34
Офіс президента зобов'язаний негайно дати офіційні роз'яснення
25 березня, 14:25
Волинські поліцейські відповідатимуть за свавілля в ДБР
19 березня, 16:10