Нетверезих водіїв зупинено на дорогах Миргородського району

ПОЛТАВА
10.08.2021, 14:28
Нетверезих водіїв зупинено на дорогах Миргородського району

У Миргороді, Лохвиці та Великій Багачці виявили порушників правил дорожнього руху, які керували транспортними засобами у стані сп'яніння.

Відповідний фотозвіт у Facebook оприлюднила пресслужба районного відділу поліції, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що під час патрулювання вулиць правоохоронці зупинили шістьох неназваних водіїв у нетверезому стані; порушникам висловлено попередження.

«Поліціянти продовжують стежити за безпекою дорожнього руху у рамках всеукраїнського комплексу профілактичних заходів "Безпечні автомобільні дороги". Основна мета відпрацювання – зниження рівня аварійності на автошляхах. Поліційні екіпажі наблизили маршрути своїх патрулювань до автомобільних шляхів, що ведуть до місць масового відпочинку громадян», – зазначили у поліції Миргорода.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ДТП за участі мотоцикліста і пішохода сталася у Лубенському районі.

Нетверезих водіїв зупинено на дорогах Миргородського району_1
Читайте також:
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Запорізької області ділки налагодили транспортне сполучення з вільним зовнішнім світом.
09 червня, 20:14
Війна
Широкомасштабне російське вторгнення в Україну і безперервні з 24 лютого 2022 року бойові дії не причина для зупинки торгівлі людьми.
13 квітня, 08:18
Кримінал
Спецслужби України послуговується вибірковою демократією – карають невинних громадян, але ігнорують злочинну діяльність колаборантів.
18 лютого, 12:21
Політика
Всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.
14 січня, 08:24
Політика
Етична рада слуг української Феміди не бажає оприлюднювати імена та прізвища залучених до реформи правосуддя експертів.
01 січня, 10:01
Економіка
Вітчизняна мережа автозаправних комплексів може бути причетна до "відмивання" коштів і ухиляння від оподаткування ЄБРР та МФС.
23.12.2021, 11:58