Невгамовні "риболови"

ПОЛТАВА
01.08.2022, 16:50
Невгамовні "риболови"

Свавілля правоохоронців у Градизьку триває

Градизька територіальна громада продовжує передавати допомогу військовим на передову. Цього разу партія гуманітарної допомоги відправилася до бійців "Правого Сектору", які боронять Україну від навали російського агресора.

Своєю чергою представники "Правого Сектору" зараз допомагають територіальній громаді захищати майно простих рибалок та простих підприємців, які їм цю допомогу надають, від зазіхань корумпованих правоохоронців.

Ми наочно бачимо підтвердження фрази "Армія з народом". Справжні патріоти України захищають народ від зовнішніх та внутрішніх ворогів.

Місцева громада продовжує допомагати ЗСУ, відправляє на передову рибні консерви та все необхідне і всіма силами наближає нашу перемогу. А в той таки час правоохоронці, разом зі "смотрящим" від ВЦА продовжують тероризувати підприємство "Прибій".

Замість виконання своїх прямих обов'язків, поліція влаштовує щоденні рейди у Градизьку, прикриваючись операцією "Ліс".

Нещодавно представник ГУНП в Полтавській області Вишневський Андрій Вікторович та "смотрящий" від ВЦА Бурлаков Євгеній Олександрович знову приїздили до Градизьку та здавали нормативи по лазінню через паркан підприємства "Прибій".

Бурлаков Євгеній Олександрович
Бурлаков Євгеній Олександрович
Вишневський Андрій Вікторович
Вишневський Андрій Вікторович

Після цього вони вирішили здати нормативи по екстремальному водінню автомобіля та на автомобілі ŠKODA ДНЗ ВІ0181НМ влаштували погоню по Градизьку з порушенням правил дорожнього руху.

Невгамовні

Хотілося б запитати у очільника ГУНП у Полтавській області Євгена Рогачова, невже у підполковника поліції Андрія Вишневського немає інших справ під час війни, крім здачі нормативів перелізання через паркани у Градизьку ?

Чому смотрящі від Дмитра Луніна гастролюють областю та займаються відстоюванням інтересів черкаських кримінальних ділків ? Ви ніяк риби наїстися не можете під час війни ?

Риби об'ївся
Риби об'ївся

Дана ситуація є доволі показовою. Поки підприємці намагаються працювати під час війни, забезпечувати громадян робочими місцями, робити все можливе для допомоги фронту, поліція та обласна військова адміністрація відстоюють інтереси кримінальних ділків та намагаються монополізувати ринок рибного промислу під "потрібних" людей.

Останній Бастіон продовжує пильно стежити за ситуацією котра склалася у Градизькій громаді та буде інформувати читачів про подальший розвиток подій.

Правду не зупинити !

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Полтава
Українські захисники потребують цілодобової підтримки. Без згуртованих зусиль тиловиків, фронтовикам важко вибивати ворогів.
21:44
Полтава
Зовсім юний уродженець Краматорська 10 років тому загинув від рук окупантів. Росіяни розстріляли його за «надмірну проукраїнську позицію».
12:39
Полтава
Багатоденна спека спричинила мор прісних біоресурсів. Сотні рибин спливли пузами догори, викликавши надзвичайну ситуацію на Полтавщині.
06:06
Полтава
Попри бойові дії наші захисники мають змогу віднаходити й зберігати пам'ятки минулого. Не зажди, але часто, артефакти привозяться із фронту.
вчора, 12:30
Полтава
У той час, коли відповідальна міністерка Ірина Верещук згортає програму адаптації біженців, у нашій області відбувається протилежний процес.
21 липня, 14:03
Полтава
Російські ракетно-дронові удари й тривала спека до +45°C випробовують на міць вітчизняну енергосистему. На жаль, може статися колапс.
21 липня, 08:48