Невгамовні "риболови"

ПОЛТАВА
01.08.2022, 16:50
Невгамовні "риболови"

Свавілля правоохоронців у Градизьку триває

Градизька територіальна громада продовжує передавати допомогу військовим на передову. Цього разу партія гуманітарної допомоги відправилася до бійців "Правого Сектору", які боронять Україну від навали російського агресора.

Своєю чергою представники "Правого Сектору" зараз допомагають територіальній громаді захищати майно простих рибалок та простих підприємців, які їм цю допомогу надають, від зазіхань корумпованих правоохоронців.

Ми наочно бачимо підтвердження фрази "Армія з народом". Справжні патріоти України захищають народ від зовнішніх та внутрішніх ворогів.

Місцева громада продовжує допомагати ЗСУ, відправляє на передову рибні консерви та все необхідне і всіма силами наближає нашу перемогу. А в той таки час правоохоронці, разом зі "смотрящим" від ВЦА продовжують тероризувати підприємство "Прибій".

Замість виконання своїх прямих обов'язків, поліція влаштовує щоденні рейди у Градизьку, прикриваючись операцією "Ліс".

Нещодавно представник ГУНП в Полтавській області Вишневський Андрій Вікторович та "смотрящий" від ВЦА Бурлаков Євгеній Олександрович знову приїздили до Градизьку та здавали нормативи по лазінню через паркан підприємства "Прибій".

Бурлаков Євгеній Олександрович
Бурлаков Євгеній Олександрович
Вишневський Андрій Вікторович
Вишневський Андрій Вікторович

Після цього вони вирішили здати нормативи по екстремальному водінню автомобіля та на автомобілі ŠKODA ДНЗ ВІ0181НМ влаштували погоню по Градизьку з порушенням правил дорожнього руху.

Невгамовні

Хотілося б запитати у очільника ГУНП у Полтавській області Євгена Рогачова, невже у підполковника поліції Андрія Вишневського немає інших справ під час війни, крім здачі нормативів перелізання через паркани у Градизьку ?

Чому смотрящі від Дмитра Луніна гастролюють областю та займаються відстоюванням інтересів черкаських кримінальних ділків ? Ви ніяк риби наїстися не можете під час війни ?

Риби об'ївся
Риби об'ївся

Дана ситуація є доволі показовою. Поки підприємці намагаються працювати під час війни, забезпечувати громадян робочими місцями, робити все можливе для допомоги фронту, поліція та обласна військова адміністрація відстоюють інтереси кримінальних ділків та намагаються монополізувати ринок рибного промислу під "потрібних" людей.

Останній Бастіон продовжує пильно стежити за ситуацією котра склалася у Градизькій громаді та буде інформувати читачів про подальший розвиток подій.

Правду не зупинити !

Автор : Гнап Нерушима
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Свідомі українці гуртуються у тилу задля спільної мети: наблизити перемогу над росією. Тому допомагати фронтовикам є обов'язком кожного.
вчора, 12:36
Полтава
Як відомо, Полтавщина — аграрний регіон, завдяки якому надходять чималі кошти у державний бюджет України. Крім зерна, вирощують ще й худобу.
вчора, 07:18
Полтава
Вітчизняні норми благоустрою потребують докорінного перегляду. Варварська методика часів совдепії мусить лишитися у минулому назавжди.
29 лютого, 19:17
Полтава
Коли на кону життя всієї нації — гроші втрачають всяку цінність. Тому їх краще спрямувати у потрібне русло: на потреби наших захисників.
29 лютого, 07:12
Полтава
Причина: (нібито) протидія випадків навмисних підпалів сухої рослинності та лісів. Йдеться про екосистеми у межах Оболонської громади.
28 лютого, 14:56
Полтава
Полтавська обласна влада полюбляє піаритися на чужій допомозі. Однак насправді команда Проніна-Біленького чхати хотіла на земляків.
28 лютого, 12:34