Невідомі зловмисники спалили автівку проукраїнських волонтерів

КРИМІНАЛ
03.07.2023, 17:18
Невідомі зловмисники спалили автівку проукраїнських волонтерів
Фото: Tagesspiegel

Російська пропаганда та агенти "глибокого залягання" у Німеччині поновили переслідування й залякування наших співвітчизників.

Такі відомості виклало впливове видання "Tagesspiegel" із посиланням на джерело у берлінській поліції, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що і ніч проти 3 липня правопорушники підпалили фургон організації, яка активно допомагає біженцям з України, котрі вимушені шукати притулок у столиці Німеччини.

Правоохоронні органи надали відомості, що передбачуваний зловмисник із групою підтримки зміг втекти із місця пригоди непоміченим, навіть вуличні камери відеоспостереження його не зафіксували.

«Очевидець виявив автомобіль у полум'ї у районі Вайсензее і негайно викликав поліцію та пожежників. Займання було ліквідовано, але сусідній автомобіль отримав пошкодження від вогню. Наразі слідчі проводять розслідування у цій справі за участю відділу державної безпеки», – прокоментували у поліції Берліна.

Знаково, але медіаагенція "Останній Бастіон" раніше інформувала своїх читачів про те, як станом на тепер Україна перебуває на межі зміни етнічного складу свого населення.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Підтримка Тегераном російської агресії проти України не обмежується постачанням дронів-камікадзе. Крім «Шахедів» за ворога воюють шахіди.
21 лютого, 06:08
Політика
Мета ворога майже досягнута, бо українці знову створили собі кумира, якого вважають непомильним. Реальність виявилася суворішою.
11 лютого, 19:08
Війна
У дусі своїх ідейних попередників загарбники поборюють усе українське. Крім книг і пам'ятників загрозу для росіян становить... Церква!
11.12.2023, 12:12
Війна
Росіяни вилучили українську літературу із книгарень і бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Причина — пошук екстремістських текстів.
14.11.2023, 18:13
Кримінал
Під час розслідування отримано неспростовні докази вини керівництва та активних учасників секти. «АллатРа» — кремлівський проєкт.
02.11.2023, 19:24
Кримінал
За час своєї присутності загарбники з РФ цілковито викоренили у південних населених пунктах України такі явища, як медицина і освіта.
30.09.2023, 20:55