«Невістка» як багатопрофільний компенсатор зеленого ідіотизму

Опінії
20 листопада, 11:25
«Невістка» як багатопрофільний компенсатор зеленого ідіотизму
Фото: Deutsche Welle

Зе: Я з іменем «Петя» лягаю, я з іменем «Петя» встаю!

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Наступна претензія все ще діючої недолугості №6 до П'ятого попередника буде стосуватися ШОКОЛАДНИХ ФІГУР ДІДА МОРОЗА ROSHEN ВКФ 25Г/35ШТ.

Хочете, вдаримо по руках, що блазень у черговому відосику із-за  концентратора звинуватить «комерсанта П.О. Порошенка» у зраді національних інтересів та цинічному ігноруванні протиепідемічного законодавства? Спорньом?

Бо рошенівський шоколадний Дід Мороз продається (гуртова ціна 392 грн. за ящик) без козацьких шароварів і захисної маски! І це тоді, коли увесь український народ… ну, типу, борознить?!

Придивіться до цього шоколадного космополіта – за саркастичною  посмішкою Діда Мороза (ще й зараз відомого у  Саф'янах Ізмаїльського повіту Бесарабської губернії як Дід Рошенко) ховається у вусах відверта зневага «Європейської Солідарності» до всього реформаторського, що прийшло у сплюндровану предтечами країну разом з найвеличнішим лідером сучасності!

А дідова поза? Яке цинічне несприйняття державницького кроку Нацполу! Ще треба подивитися, що у того Діда в мішку, точно – або розчленована Порошенком Снігуронька зі Слов'янська, або ним же вже розікрадений Бюджет-2021.

Зе, як розповідає Мендель у колі друзів, був до глибини душі схвильований «оперативною та справедливою реакцією» керівництва Національної поліції (за сленгом пацанів –  «нацполу»), яке, не вагаючись, викинуло зі своїх монолітних рядів начальника Департаменту управління майном Нацполіції Івана Наумова, батька того відщепенця, що раптом посмів уявити себе Колєю-Велюром.

А лідеру довелося відступати від всотаного з криворізького дитинства правила – не викльовувати очей у ворон своєї зграї – і збити таки авакового «сокола-завгоспа». Принаймні, на якийсь час. «Теж мені – нащадок! Не міг для блезиру «Closed» почепити на своєму клубі, чи відстрілюватись батько не навчив?», – буцімто цитує Мендель Зе, збудженого ковідом у легкій формі, доречно нагадавши суспільству про володіння блазня англійською.

Cоціально заклопотаний корононосій всіх часів і народів не міг влежати на мульких дошках феофанівського тапчана! Вихопився на стілець, заклав пальці за ґудзик сатинового лікарняного халата і пафосно увійшов у роль доступного вождя перед багатопіксельною камерою айфона дівчинки Мендель: «Ми не будемо діяти за принципом "друзям все, а ворогам – локдаун", санкції за порушення вихідного дня будуть однакові для всіх, це стосується і власника фітнес-клубу "5 елемент"»!

Натякнув, ніби серпом сіконув по гідності вже мало не міфологізованого попередника, на причетність до всього п’ятого: до черги президентства, «5 каналу», «5 елемента» і п’ятого колеса до воза.

Десь у залі Верховної Ради негарно гикнув Микола Тіщенко, похваливши себе за загострене відчуття політичної небезпеки – його «Велюр» цими вихідними був взірцем слухняності, причинений, темний, ніби запасний полк у засідці. «З друзів станеться», – негарно подумав, як раніше гикнув, про своїх у ресторанному «штабі», практичній альтернативі Київській міськраді.

Але, якщо серйозно, це ж – клініка. Дається взнаки другий тиждень ізоляції від надійного єрмакового віце-плеча? Адже, колеги, не про симптоми Sars'у йдеться. У відосику – очевидний неадекват.

Коли мале починає викидати коники – і цяцька йому не така, і мама «кака» – навколишні доморощені песталоцці із сухомлинськими привередою особливо не переймаються. Переросте. Але якщо причуди нападають на сорокадворічного плюс нелоха…

— Хто винен?

— Невістка.

— Та її ж дома нема!

— Так он її плахта висить.

Читайте також:
Світло в кінці тунелю, як відомо, може бути й фарою електровоза.
02 листопада, 09:42
Ось чому росіяни у загальній масі злі, але крім цього не дуже вмілі через обмежений державно-політичний інструментарій.
08:59
Очільник міністра внутрішніх справ визнав, що відпустив експрезидента, аби не дратувати Кремль.
вчора, 11:26
Мамай? Іващенко+Бублик+Удовіченко? Ні! Фалос Ґете!
вчора, 09:18
Історик зробив багато для збереження української минувшини та зумів дожити до незалежності України.
21 листопада, 17:54
Дивлячись на сьогоднішніх вітчизняних реформаторів, поволі згадуєш більшовиків: замість фаховості — суцільна профанація.
21 листопада, 09:18