Офіс президента продовжує замилювати очі довірливим громадянам

ПОЛІТИКА
05 квітня, 13:25
Офіс президента продовжує замилювати очі довірливим громадянам

Зеленський вилетів в Катар за держрахунок на день раніше погрітися на сонечку Перської Затоки, - нардеп Ар'єв

Народний депутат з фракції "Європейська солідарність" Володимир Ар'єв заявив про те, що літак з президентом Володимиром Зеленським 4 квітня вилетів в Катар, тоді як на офіційному сайті говориться, що візит почнеться тільки сьогодні.

Про це нардеп написав у Фейсбуці.

"Я довго не писав окремо про зовнішньополітичну діяльність президентського офісу. Але те, що сталося сьогодні виходить за межі всіх рамок пристойності. Раніше про планові візити президента України адміністрація повідомляла заздалегідь.

Сьогодні на сайті ОП з'явилося повідомлення про візит Зеленського в Катар 5 квітня, тобто завтра. Ну тягне його в ті краї: що не Оман, то Емірати, що не Емірати, то Катар.

Але! Літак Зеленського (перший борт) вилетів туди вже сьогодні вранці. о 10:27! тобто, Офіс президента збрехав, а сам президент вилетів за державний рахунок на день раніше погрітися на сонечку Перської Затоки, так виходить? І повідомлення про візит на сайті ОП з'явилося коли літак був в повітрі", - зазначив Ар'єв.

"Весь світ говорить і пише про загрозу настання РФ, наші західні партнери наводять свої війська в боєготовність, а наш верховний головнокомандувач летить у вирій, ще й планує собі день відпочинку", - резюмував нардеп.

Офіс президента продовжує замилювати очі довірливим громадянам_1

Читайте також:
Законно обраний президент Білорусі Світлана Тихановська планує здійснити робочий візит до Вашингтону.
27.11.2020, 12:15
Зе: Я з іменем «Петя» лягаю, я з іменем «Петя» встаю!
20.11.2020, 11:25
Світло в кінці тунелю, як відомо, може бути й фарою електровоза.
02.11.2020, 09:42
Мета цих акцій – дестабілізація ситуації в регіоні та створення вигідної Росії «картинки» для обґрунтування можливого нападу.
вчора, 14:49