Незламних не скорити, тому російські окупанти вбивають наших полонених захисників

Опінії
31.07.2022, 19:27
Незламних не скорити, тому російські окупанти вбивають наших полонених захисників
Фото: Twitter

"Азовсталь" порізав карму росіянам на 100 років наперед ще тоді. Саме тоді, у Маріуполі, коли була багатомісячна блокада.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

Однак, мабуть, росії цього здалося замало. Її покірне населення давно втратило будь-які критерії, відмінності між світом за істиною і світом за самодумкою (а, може, і не бачили їх від початку).

І росіяни настільки далі пішли у "вметалюванні" злочинів, що ця магма потім заллє вогнем їх самих. Але її вже ніяк не зупинити.

Ну, і показали свій початковий задум: хотіли "азовців" убити ще тоді, у Маріуполі, але не змогли, не вийшло. Хоча всіляко намагалися – як ви пам'ятаєте, тоді з боку росії як варіант дій публічно звучало навіть можливе використання хімічної зброї – і ось вирішили зараз таким чином підло за принципом "а ви ще доведіть, що це ми".

Все як завжди – "за спинами", оскільки "друга армія світу" вона така і є, це її химерне буття.

Насправді те, що відбувається – це сутінки, які росія, зважаючи на все, взагалі хоче перетворити на кінець часів і кінець світу. Вони давно дійшли до формулювання Теннессі Вільямса, що «пекло – це ми самі», адже вони давно його носять із собою.

Читайте також:
Війна
Путінський режим розпочав переведення антиукраїнської агресії у довгостроковий конфлікт на виснаження. Україні важливо вистояти.
07 лютого, 08:38
Опінії
путін хоче перетворити український Донбас у сучасний Сталінград для російського населення
03 лютого, 14:45
Політика
Саме тому російські спеціальні служби запустили широкомасштабну кампанію під назвою "Мінськ-3". Україну готують до капітуляції, вкотре...
02 лютого, 17:52
Війна
Ворожа ракета зруйнувала житловий будинок у приватному секторі обласного центру; попередньо, одна жінка знаходиться під завалами.
25 січня, 18:01
Війна
Окупанти почали серйозний наступ у Запорізькій області
20 січня, 18:55
Війна
Наступ російських військ має розпочатися до того, як Київ отримає від США та ЄС сучасні танки
20 січня, 16:15