Ні росіяни, ні тим паче «хорошиє русскіє» – нам не союзники

Опінії
04.10.2022, 18:36
Ні росіяни, ні тим паче «хорошиє русскіє» – нам не союзники
Фото: Facebook

Союзник – це не той, хто не любить вашого ворога, зовсім ні. Союзник – це той, хто робить вашого ворога слабшим, іноді разом із вами.

інвестиційний банкір

Багато хто в Україні досі намагається комунікувати з "хорошими русскими", адже вони наші союзники у боротьбі проти Владіміра Путіна. Але це не так, бо "хорошие русские" нам не союзники!

"Хороші росіяни" рятують людей від мобілізації. Не протестуючи проти мобілізації на росії, а захищаючи та витягуючи з мобілізаційних мереж тих, хто там за законом не має бути: різного роду батьків 4-х дітей, астматиків і дідів 70 років, яких бадьорі воєнкоми заганяють до армії.

Тобто, "хороші росіяни" кажуть, що мобілізація – це нормально, але треба, щоб вона була за законом. Отже, "хороші росіяни" підвищують ефективність мобілізації.

Те, що ламають дуболоми воєнкоми, намагаються виправити різного роду Ксєнії Собчак. Хороші росіяни, які наче проти війни, роблять російську армію ефективнішою.

Залишилося тільки піти в сестри милосердя та поїхати на фронт, лікувати бідних російських хлопчиків.

"Хороші росіяни" не рятують людей від війни, а перерозподіляють втрати за різними соціальними групами:

  • з одного боку, допомагаючи Путіну вести війну проти України;
  • а з іншого, рятуючи від фронту одних людей і направляючи на їхнє місце інших, ким належить там бути.

Це не вперше "хороші росіяни", які проти Путіна, допомагають Путіну. "Хороші росіяни" Алєксєя Навального вигадали "розумне голосування" і вдають, що вони щось змінюють, не голосуючи за кандидатів від партії влади, а допомагаючи ситуативно то партії Гєннадія Зюганова, то партії Владіміра Жиріновського.

Дуже розумне голосування. У результаті партія Путіна все одно візьме тотальну більшість, адже вони підраховують голоси цього дуже розумного голосування.

Але сотні тисяч людей йдуть на вибори та голосують, легітимізуючи правління Путіна. А потім, коли починається війна, раптом кажуть: «А ми тут до чого, ми за нього не голосували».

Чи означає це, що Навальний чи Собчак працюють на Путіна? – Ні, бо Навальний – у в'язниці і міг не вижити після отруєння, а на Собчак начхати (працює вона на Путіна чи не працює, взагалі не важливо).

Проте вони – російські імперці, відтак вони не можуть бути нашими союзниками. "Хороші росіяни" можуть бути жертвами політики Путіна, я і українці, але вони не союзники у боротьбі з ним.

З початку війни вони виступали проти санкцій, зараз допомагають проводити мобілізацію, у майбутньому виступатимуть проти поділу росії. Вони намагатимуться показати світові обличчя "іншої" росії, щоби викликати жалість, і щоб світ, замість добити небезпечного ворога, знову завалив його стегенцями.

І на якийсь час росія знову навіть може надіти ліберальну маску, щоб набратися сил.

Чи є у нас союзники у росії? Ні, і не може бути; саме тому, що росія – екзистенційний ворог України, тож нам потрібно не лише викинути російські війська з України, а й домогтися розпаду росії.

І ніхто у самій імперії не буде нас у цьому підтримувати. Принаймні, свідомо, несвідомо нашими союзниками є всі ці Рамзани Кадирови та Євгєнії Прігожини, тому що вони зі своєю "опричниною" і послаблюють максимально росію і послаблюватимуть її в майбутньому.

Якими б дуболомами не були російські генерали, але воювати вони вміють краще за бандитів Пригожина і Кадирова. Їхня боротьба за владу із силовиками (класичне, бандити проти ментів) максимально розхитуватиме човен і послаблюватиме росію.

Так, вони ненавидять Україну, але зараз їхня діяльність усередині росії максимально допомагає Україні. Тоді як діяльність російських лібералів, очевидно, – максимально заважає.

Ні росіяни, ні тим паче «хорошиє русскіє» – нам не союзники_1
Читайте також:
Опінії
Єдине інтерв'ю, яке дав кремлівський диктатор західному журналісту, було з американським соціалістом Волтером Дюранті. Було це у 1929 році.
09 лютого, 07:18
Політика
Мерія міста Модена відкликала дозвіл після звернення української сторони.
09 січня, 16:47
Опінії
Займіть своїх дітей діалогами про серйозні речі. І перестаньте самі подавати поганий приклад.
07.12.2023, 15:33
Світ
Чи жертвуватиме КНР відносинами зі США заради дружби із РФ? Сі Цзіньпін сказав ствердно й упевнено: «Ні».
03.12.2023, 16:46
Війна
Чому розрекламоване путіним озброєння не помічено на фронті?
09.11.2023, 16:28
Політика
Російському олігарху та ексбранцю кремлівського режиму карателі із Луб'янки не чужі люди. Міхаіл Ходорковський проти люстрації чекістів.
25.10.2023, 15:49