Нідерланди подають позов проти РФ до ЄСПЛ через збитий над Донбасом малайзійський Боїнг

СВІТ
10 липня, 16:49
Нідерланди подають позов проти РФ до ЄСПЛ через збитий над Донбасом малайзійський Боїнг
Фото: mignews.com.ua

Про цей крок Нідерланди повідомлять Раду Безпеки ООН.

Уряд Нідерландів ухвалив рішення подати в Європейський суд з прав людини позов проти Російської Федерації у зв'язку з участю Росії в катастрофі рейсу MH17 у небі над Донбасом влітку 2014 року.

Про це йдеться в повідомленні на сайті уряду Нідерландів.

«Подаючи міждержавну скаргу, уряд ділиться всієї доступною та актуальною інформацією про збиття літака рейсу MH17 з ЄСПЛ», – наголошують в повідомленні.

Зазначається, що зміст цієї скарги також буде долучений до індивідуальних позовів до РФ в ЄСПЛ від родичів жертв катастрофи.

«Подаючи цю міждержавну скаргу, Нідерланди підтримують всіх 298 жертв катастрофи MH17, 17 різних національностей і їх найближчих родичів», – інформують в уряді.

Міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок підкреслив, «що досягнення справедливості для 298 жертв падіння літака рейсу MH17 є і залишиться вищим пріоритетом уряду».

Про цей крок Нідерланди повідомлять Раду Безпеки ООН.

В уряді Нідерландів також зазначили, що надають великого значення зустрічам з представниками Росії з приводу її відповідальності як держави за катастрофу MH17.

«Мета цих зустрічей полягає в тому, щоб знайти рішення, яке виправдовує величезні страждання і збиток, заподіяний збиттям літака рейсу MH17», – наголошують в уряді.

Як відомо, літак авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс MH17 з Амстердама до Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року над окупованою Росією територією Донецької області. Загинули всі 298 осіб, які перебували були на борту. Більшість загиблих (196 осіб) – громадяни Нідерландів.

Нагадаємо, ми  повідомляли, що через збитий Боїнг Путін може успадкувати долю Каддафі.

Читайте також:
Сі Цзіньпін назвав звичку до марнотратства в їжі «сумною і разючою».
вчора, 18:21
Німеччина обурена погрозами санкцій з боку США через "Північний потік-2"
10 серпня, 20:01
Передислокація спрямована на "посилення стримування Росії й зміцнення альянсу (НАТО)
09 серпня, 09:05
Міністр закордонних справ Естонії закликав ООН вдатися до примусу щодо РФ, яка провадить окупацію грузинських територій.
06 серпня, 13:04
У столиці Іспанії площу, на якій розташоване посольство України, назвали ім'ям Лесі Українки
05 серпня, 18:55
Влада Італії вивчає обставини придбання лігурійського острова Галлінара сином ексвласника компанії "Мотор Січ" Олександром Богуслаєвим.
05 серпня, 17:45