Ніхто не зіллє Україну більше за українців

Опінії
11.11.2022, 08:45
Ніхто не зіллє Україну більше за українців
Фото: Facebook

Хто винен у тому, 31 рік поспіль громадяни України вибирали відвертих холуїв Москви? Тож не слід жалітися, що світ не хоче за нас воювати.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

«Байден нас зливає?», «Опять США нас слєваєт»... У приват прислали кілька скрінів заяви Джозефа Байдена про те, що «США не будуть постачати Україні ракети HIMARS із ракетами дальністю понад 965 км, щоб ЗСУ не могли почати бомбити територію росії».

І що є позиції, які США не може надати – «надати, мене дуже просили надати американські літаки для забезпечення безполітної зони в небі над Україною. Ми не дамо ці літаки». Це подається, як зрада США і особисто Байдена!

Є позиції, де США допомагає нам непублічно, про це поки не можна говорити, але поміч буває вау яка креативна. По-друге, якщо уважно аналізувати карти ГенШтабу і згадувати знання з картографії хоча би шкільні – інколи можна зрозуміти, що коли ЗСУ бере окремі опорні населені пункти – інколи вистачить HIMARS, який ми вже маємо.

Як звучала цитата з брифінгу 9 листопада в оригіналі без обрубування українськими рерайтерами з російських сайтів? А ось як:

«Ми не виписували Україні необмежений чек. Є багато речей, які хоче Україна, але ми цього не зробили. Наприклад, мене запитували, чи ми надамо американські літаки, щоб закрити небо над Україною. Я сказав: ні, ми не будемо цього робити. Ми не хочемо бути втягнутими у третю світову війну, збиваючи російські літаки та входячи в прямі зіткнення. Натомість ми надаємо їм всі раціональні можливості для захисту».

Вибачте, є різниця. Суттєва в труднощах перекладу!

І про авіацію. Вибачте, а хто нам винен, що ми роками срали на нашу авіацію і наші мегаталановиті пілоти – зовсім молоді чоловіки – йшли забезпечувати родини в інші сектори.

Я от ніколи не забуду один з ефірів Шустера кінця 2020-го, де запрошений спеціаліст із ПС розказував, що нам треба вкладатись в авіацію, а Савік закривав йому рота: «Давайте лучше посмотрим на сгоревшие дома из-за пожаров в Северодонецке, это важнее чем тратить миллионы на авиацию». Голосування бабок за пультами зашкалило за 90%.

Щодо позиції Байдена про американські літаки – США не хоче прямої асоціації до війни в Україні. Тут є два моменти:

  • дуже тяжка травма після Афґаністану;
  • і головне – перемогти РФ на полі бою має саме Україна.

Не американські літаки з пілотами. Отримати піздюлєй саме від українців, отих смішних карикатурних любителів сала і галушок – ото страшне для росіян.

Ну, і ще одне – стилістика Байдена щодо переговорів із ядерним СССР і РФ. Він на цьому ім'я зробив як політик.

А з приводу скрінів статті "NBS News", що якісь неназвані американські політики кажуть, що Україні «розглядають прийдешню зиму, коли бойові дії сповільняться, як момент для початку дипломатичних переговорів між сторонами». Там немає прізвищ, хто саме таке каже.

Цю статтю максимально рознесли россайти, бо воно ідеально вписується в їхню повістку. Владімір Путін дуже хоче виграти час на збирання по-новому своєї армії і ще закріпити за собою шмат українського Півдня.

Путін не хворий, не псих, він холоднокровний військовий злочинець – і гратиме переговорною картою, щоб спробувати зменшити нашу підтримку світом або щонаймеш не допустити її збільшення. Типу, ну от дивіться, дайте фюреру Судети – у нашому випадку Мелітополь-Токмак-Крим і все буде заєбіще, тобто мир і "Обама-мірок".

Я спокійно ставлюсь до статей у іноземних ЗМІ – перевіряю їх на цитованість, імена авторів. Для мене стало кричущим, коли в травні якась баба з лондонського офісу ВВС видавала аналітику по Маріуполю і зробила заг, що "Азов" – це неонацисти з передраною раша-Вікі.

Друге, це поява журналістки "СNBS News" Гедлі Ґембл у травні заревняла нашого Дмитра Кулебу, що президент Володимир Зеленський має "поступитися" кремлівському лідерові Владіміру Путіну і відмовитися від окупованих українських областей, щоби війна закінчилася, російський диктатор "зберіг своє обличчя", а інші країни перестали допомагати українцям. Пару років тому ця баба намагала ноги кокосовим маслом і задирала їх перед Путіним у стилі Шерон Стоун, та й таке...

Треба визнати, що у нинішніх ЗМІ по усьому світу мало Гемінґвеїв, Ґелгорн, Форсайтів і Бобів Вудвортів, але більше ТП. Тобто, звичайних популістів!

Ніхто не зіллє Україну більше за українців. До 24.II.2022 соціологія казала, що наші люди бажали миру в очах Путіна і дипломатичних телевень з Кремлем. Якщо зараз буде інакше – ніхто нас ні на що не уламає, це зараз робота для усіх, якщо не хочете передавати війну у спадок дітям.

Читайте також:
Опінії
Підлеглі російського міністра-оленяра навчилися на власних помилках. Тепер вони підключили космічну техніку з метою ескалації конфлікту.
вчора, 12:24
Світ
Своєю гібридною агресією у вигляді міграційної кризи Москва не лишила Гельсинкі вибору. Шляху назад немає, слід відгородитися від окупантів.
24 листопада, 10:23
Світ
Нова міграційна криза, спровокована Кремлем, ставить під загрозу безпеку Північно-Східної Європи. Росіяни завозять нелегалів до сусідів.
19 листопада, 07:51
Політика
Щоби перемогти рашизм, треба спочатку знищити його різношерстну «5 колону» в Україні. Без цієї умови українці щезнуть із мапи та з пам'яті.
16 листопада, 20:50
Світ
Північнокорейський режим як васал комуністичного Китаю активно допомагає російським агресорам. Для Кім Чен Ина це питання власного престижу.
13 листопада, 11:09
Світ
Експрезидент США розкрив деякі секрети американо-іранського протистояння. Виявилося, що Тегеран погрожує заради піару серед мусульман.
09 листопада, 13:23