Ой, як смердить з Потомаку…

10.11.2022, 14:45
Ой, як смердить з Потомаку…

Нехай. Спокійно, селяни, земля буде наша. Вірянам радимо перехреститися, атеїстам – прийняти грамів 150-200. І триматися далі.

Поталалаїмо, опоненте. А щоби нас почув ще хтось, домовимося про гру за правилами: ви, згнітивши серце, на якийсь час забуваєте, що Зе найвеличніший лідер сучасності, ми, у свою чергу, не будемо наполягати на тому, що до Зе теж щось робилося і сонце сходило за розкладом. Обіцяємо робити вигляд, що не помічаємо, як тепер сонце встає за дзвінком з Банкової.

Якщо згодилися не переступати оці лінії, спробуємо побути «сторонніми порадниками».

Увесь комплекс протистояння «наші»-«ваші», звісно, ми не охопимо – не той формат талалайки, та й треба бути скромнішими – на нас дивляться діти, білоруси і Демократична партія США. 

Перед дітьми і білорусами стидно, а до чого, питаєте, остання? Та до того, що вона вкотре підтвердила тенденцію сповзання світової демократії до одуріння.

Услід за нашими сімдесятьма трьома відсотками, услід поголовному рашистському бидлу і білоруському партизанському рухові ім. Світлани Тихановської з носовичками наперевіс, услід римському папі, який із завидною послідовністю просуває визнання своєю паствою садиста Раскольнікова взірцевим гуманістом, й авангардні демократи світу чим далі активніше демонструють свій «корисний ідіотизм». Ви ж не чули, що нав'язував Салліван Україні? А люди на різне натякають – і нагинав, і схиляв. 

Виправдовувати демократію тим, що нічого ліпшого людство ще не вигадало? Якби ж за «виправданням» не було тисяч життів українців.

Ні, ми теж вискакуємо з штанів разом з головним оборонцем, паном Рєзніковим, ура – ЗРК NASAMS і Aspide прибули в Україну! І дійсно вдячні Заходу за допомогу, якій направду немає ціни  ̶  без неї ще 25 лютого були б усі «втіками». На той світ. Тримаємося завдяки мільярдам євро, доларів і фунтів, завдяки Хаймарс'ам, тепер, нарешті, і завдяки NASAMS'ам і Aspide. 

Тільки от вдячність засльозена. Закривавлена. Якась аж гнітюча. Кому з них, тих, хто сьогодні  підпирає Україну (підпирає дуже «демократично»: вивірено й дозовано) в її протистоянні з ордою навіжених, не було видко планів щура ще на початку року? Тікали ж посольствами, аж кохти здувалися. Значить, бачили?

Онде й наш Квартал у свинячий голос теж щось «бачив» ще у вересні, буданови з бакановими – це ж не якісь ФБР з Сікрет інтелідженс сервіс, наші зелені чингачгуки зіркіші за соколів. 

А засмерділо від друкарського верстата ВашингтонПост, цієї лівацької помийниці, куди навідався привид миру з наміром посадити Україну за стіл переговорів з терористом. Заткнули би писки, пацифісти. За вас, за вашу демократичну можливість базікати про що попало, гинуть наші хлопці й дівчата. 

А надайте нормальну зброю вчасно, а закрийте небо над інфраструктурою, лікарнями, театрами і дитячими майданчиками, а побудьте нормальними, демократи. Від щура б одні баньки залишилися.

Нехай би й наш душу відвів – от би надивився. А так – Сватове, Куп'янськ, Кремінна, Бахмут, Авдіївка… І краї тих фронтів увижаються хіба що абреховичу – новий прогноз балаболки з переломом: лютий-березень. Поки що – 2023 року. 

Гадаєте, що їхні сильно вдарені в голову «демократи» не оберуть ще раз республіканця Трампа президентом? А наші так само вдарені вже наїлися Зе? Тільки не кажіть, що ми вас не попередили. 

P.S. Під вечір повалили новини, від яких ласу до ейфорії свідомість аж судомить у дисонансі! Віджимання республіканцями нижньої палати Сенату США жодним чином не зупинить ленд-ліз! Гиґнула гидота стремоусов! Звалили харківського Пушкіна! Орда залишає Херсон! Щур не їде на Балі! Зе їде на Балі! Щур проситься на переговори! Зе щуру показує дулю!

Ну, а оця інфа добила свідомість остаточно: Перша Лєнка відкрила технологічний саміт в Лісабоні в костюмі кольору хакі!!! 

«На ній був костюм кольору хакі, який складався з прямих штанів та сорочки з великими накладними кишенями. Доповнили аутфіт першої леді туфлі оливкового відтінку на шпильках. На талії був тонкий ремінець бежевий. Перша леді зробила акуратне укладання з бічним проділом, макіяж смокі айс, а вуха прикрасила лаконічними сережками»,  ̶  можна після цього не заїкатися?!

Нехай. Спокійно, селяни, земля буде наша. Вірянам радимо перехреститися, атеїстам – прийняти грамів 150-200. І триматися далі.

Бо війна. Позавчора на «нулі» загинув син друга-однокурсника.

Земля тобі пухом, Ігоре. Убивайте, хлопці і дівчата, руських.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Ваше місце на командних пунктах бригад, яким ставлять завдання в Авдіївці.
15 лютого, 16:45
Позиція
Зеленський під час війни обезголовив армію.
12 лютого, 15:05
Опінії
Прямим наслідком відставки Дугласа Макартура стала фактична поразка США в Корейській війні.
03 лютого, 12:10
Опінії
У відповідь Україна застосувала 200 далекобійних дронів... Де обіцяні українцям далекобійні дрони та ракети ?
30 січня, 16:49
Опінії
Всі ці вихованці пушкінів, достоєвських, толстих і йому подібних — ще ті шовіністи. «Глибинний народ» бажає крові — Кремль задовольняє його.
24 січня, 13:22
Опінії
Ще зі школи відомо, що людиною керують інстинкти. Один з основних — самозбереження; тобто звичайний страх смерті...
19 січня, 13:42