«Ніколи не думали, що адвокати такі падлюки!»

ПОЛТАВА
28.11.2014, 12:35
«Ніколи не думали, що адвокати такі падлюки!»

До редакції «Останнього бастіона» звернулася група полтавських адвокатів зі скаргою… на своїх колег. Вони стверджують, що ті «пожлобилися» пожертвувати 98 000 гривень, які належать обласній Спілці адвокатів, для придбання касок полтавським правоохоронцям.

Ось що вони зокрема пишуть:

«Наша Спілка адвокатів Полтавської області (голова В.Скукіс) налічує у своїх рядах понад тисячу адвокатів з усієї області. Ми платимо «непогані» внески, тож на рахунку організації завжди «водяться» гроші. Серед нас немало колишніх працівників правоохоронних органів, тож по мірі можливостей намагаємося підтримувати своїх колишніх колег, як кажуть, і словом, і ділом. Особливо тепер, коли наша Україна, як писав колись Олександр Довженко, у вогні, на сході фактично щоденно гинуть наші захисники – бійці Збройних Сил, Нацгвардії, міліціонери.

Несуть свою нелегку службу там і наші полтавські правоохоронці, яких ми завжди підтримуємо. Ось і цього разу з групою колег виступили з ініціативою закупити для них 30 касок. Про все вже було домовлено –залишалося лише ухвалити це рішенням зборів адвокатів і оплатити рахунок на 98 тисяч гривень… На ці збори прийшов навіть заступник начальника УМВС Л.Бобрицький, розраховував, напевне, подякувати за благодійність, але покидати зал і йому і нам довелося з опущеними очима: колеги (ясна річ, з подачі нашого начальства) забалотували рішення про виділення коштів. Сором і ганьба! Ніколи не думали-не гадали, що й серед нашого брата є такі падлюки!

Ми такі зібрали певні кошти і закупили для правоохоронців у зоні АТО 50 комплектів білизни. Щоправда, допомогли нам у цьому люди далекі від адвокатури. А за колег соромно!».


Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
20 лютого, 10:52