Німці взяли паузу у сертифікації «Північного потоку-2», чекають на транш із Кремля?

Опінії
19.11.2021, 09:17
Німці взяли паузу у сертифікації «Північного потоку-2», чекають на транш із Кремля?
Фото: Олексій Кутовський

Газогін "Північний потік-2" – це не про бізнес, а виключно про геополітичні інтереси Кремля.

Народний депутат Верховної Ради України

Німеччина призупинила сертифікацію "Північного потоку-2" і допустила до процесу "Нафтогаз". Однозначно, обидва рішення – ​це позитив для України.

Перше – дає нам більше часу довести Заходу, що "Nord Stream 2" – це беззаперечне зло та загроза цивілізованому світу. Друге – ​дає нам реальну суб'єктність у цьому процесі та майданчик, де можна доводити свої аргументи.

Варто розуміти, що "Північний потік-2" – це не про бізнес, це виключно про геополітичні інтереси Кремля. Газогін підірве всі правила конкурентного ринку Європи, відкриваючи широкий простір для зловживань газового монополіста.

З цим трубопроводом Україна лишиться без транзиту газу та мільярдних надходжень від нього до бюджету. Але що гірше, ми будемо значно вразливішими до нового витку збройної агресії з боку ворога.

Безпрецедентна енергетична криза у всій Європі, контрольований Лукашенком хаос на кордоні з Польщею, Литвою та Латвією, стягування військ до кордонів з Україною – це все про те, як Путін тисне на Захід задля прискорення сертифікації та запуску труби.

Лише спільними діями з країнами-членами Європейського Союзу ми зможемо зупинити загарбницькі апетити Путіна та не дати йому до рук зброї з маркуванням "Nord Stream 2". Так само важливою для нас є і підтримка США, для яких ми, на жаль, не виглядаємо як стабільний та надійний партнер, а треба було б.

Читайте також:
Турецький президент вважає напруженість у відносинах Москви та Києва штучноствореною Кремлем із пропагандистською метою.
19 січня, 12:29
Британія надасть Україні протитанкове озброєння
17 січня, 21:20
Українська комбінаторика Кремля проста: показово імітувати загрозу нападу зовні для прихованої підготовки дестабілізації зсередини.
15 січня, 14:53
РФ і КНР свідомо заблокували міжнародний пакет санкцій проти недемократичного військового уряду Республіки Малі.
13 січня, 08:27
Офіційний Пекін назвав народне повстання у Казахстані "кольоровою революцією", організованою за гроші Заходу.
08 січня, 08:09
Що пишуть світові ЗМІ щодо ризиків вторгнення в Україну на тлі «антиядерної» заяви п’яти країн
06 січня, 15:25