Норвегія завдала удару по «Північному потоку-2»

СВІТ
28.10.2021, 12:38
Норвегія завдала удару по «Північному потоку-2»
Фото: Google

Справжній приклад країни з притомною владою.

Поки Кремль і його європейські маріонетки намагаються легалізувати газогін "Nord Stream 2", уряд Норвегії дав дозвіл розкрутити всі вентилі.

Таку заяву напередодні під час пресконференції зробив генеральний директор норвезької державної нафтогазової компанії "Equinor" Андерс Опедал, інформує видання "Reuters".

Він наголосив, що в Осло розуміють нагальну потребу Європейського союзу у блакитному паливі, тому вирішили допомогти своїм газом.

«Станом на сьогодні рівень постачання газу з Норвегії до Європи досяг 330 млн м³ на добу. Це на 60 млн м³ більше, ніж ще рік тому. Фактично, ми вирішили заполонити газосховища Європи нашим газом, аби подивитися, чи зможемо і надалі видобувати та експортувати більше блакитного палива не тільки для себе, а й наших сусідів», – прокоментував ситуацію гендиректор компанії "Equinor".

Андерс Опедал також додає, що поточні світові ціни на газ сприяють зростанню прибутків його компанії, проте вони навряд чи будуть постійними й тривалими, але завдадуть чималого удару монополії "Газпрому".

«Не будемо лукавити, російська державна газова корпорація зараз посилено займається "Північним потоком-2", але поки що запустити його так і не вдалося. Ми зі свого боку просто вирішили скористатися ситуацією, що природно в умовах ринкової системи», – підсумував очільник норвезької корпорації "Equinor".

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Туреччина планує істотно знизити залежність від імпорту "блакитного палива", а тому розвідуватиме власні газородовища у Чорному морі.

Читайте також:
Це послабить їхню залежність від Росії
11 січня, 13:17
349 тисяч споживачів мають укласти договори з новим постачальником газу.
03.03.2021, 12:25
У грудні 2020 року жителі країни заплатили за газ більше на 11.2 мільярда гривень ніж у грудні 2019.
31.01.2021, 19:35
Міністр енергетики Олексій Оржель оголосив про підготовку до підписання контракту на постачу газу з американським урядом.
05.03.2020, 11:35
Американська компанія Kratos розпочала розробку нового секретного безпілотника Demogorgon
17:35