Німеччина хоче націоналізувати російський газопровід, - Spiegel

СВІТ
24.06.2022, 12:56
Німеччина хоче націоналізувати російський газопровід, - Spiegel

Берлін розглядає можливість використання «Північного потоку-2» для СПГ-терміналів

Центральна влада Німеччини придумала, як використати частину ординського газопроводу «Північний потік-2», прокладену по території країни.

Про «делікатний план», з посиланням на джерела в федеральному уряді, повідомляє видання Spiegel.

За інформацією, яку журналісти отримали у міністерстві економіки Німеччини, уряд країни планує націоналізувати свою частину газопроводу "Nord Stream-2" – і уже почав розглядати можливість такого кроку.

Згідно із перспективним планом, після націоналізації німецька частина «Північного потоку-2» буде відрізана від решти газопроводу. Далі можливе використання націоналізованої інфраструктури для роботи терміналів скрапленого природного газу, які Німеччина планує побудувати для відмови від постачання газу з московії.

Spiegel зазначає, що як мінімум один СПГ-термінал потрібно збудувати на узбережжі Балтійського моря, аби східна та південна частини країни (зокрема, Баварія) могли отримувати скраплений газ.

«Поки що ці регіони безпосередньо залежали від трубопроводів з імперії путіна», – наголошує видання.
Читайте також:
Війна
Невдовзі він працюватиме в компанії, яка виробляє дрони для України.
08:09
Новини
Німеччина намагається переконати громадськість, що нові правила не будуть мати значного практичного впливу на поїздки німців.
07 квітня, 18:43
Політика
Нові правила є частиною більших реформ по модернізації збройних сил Німеччини.
04 квітня, 08:25
Політика
Volkswagen та Rafael мають намір зберегти 2300 робочих місць, налагодити виробництво компонентів для протиракетної системи.
25 березня, 23:31
Війна
Німецька система охорони здоров'я була краще підготовленою для подолання умов воєнного часу.
14 лютого, 15:05
Політика
Суд відхилив апеляцію українця Кузнєцова і залишив його під вартою
16 січня, 08:36