Німеччина має бути готова збільшити допомогу Україні — Олаф Шольц

ПОЛІТИКА
09.12.2023, 16:16
Німеччина має бути готова збільшити допомогу Україні — Олаф Шольц

Необхідно чітко продемонструвати, що кордони в Європі не можна змінювати силою.

Війна московії проти України, ймовірно, не закінчиться найближчим часом, заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц. Саме тому, додав він, важливо, щоб Берлін зберігав можливість продовжувати підтримку Києва.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Канцлер додав, що московія відмовилася від усього попереднього консенсусу щодо миру і безпеки в Європі, коли напала на Україну у 2022 році.

Необхідно чітко дати зрозуміти, що кордони в Європі не можна змінювати силою, наголосив Шольц.

З цієї причини, за його словами, Німеччина має бути готова робити більше, коли починають вагатися — ймовірно, маючи на увазі політичну невизначеність у США на тлі президентських виборів наступного року.

Шольц також заявив, що кремлівський диктатор владімір путін не повинен розраховувати на будь-яке зменшення допомоги Україні з боку Німеччини.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28
Опінії
Жодна угода, укладена з Москвою, завжди порушувалася самою Москвою. А Україна просто може і не витримати ні «Мінська-3», ані «Стамбула-2».
18 лютого, 13:00
Війна
Падіння міжнародного авторитету США сталося не за президентства Джозефа Байдена, а значно раніше. Цей процес розпочав ще Барак Обама.
15 лютого, 12:33
Війна
Палата представників Конгресу США відхилила законопроєкт республіканців, який передбачав надання Ізраїлю 17,6 мільярда доларів.
07 лютого, 10:05
Світ
Кремлівський окупаційно-терористичний режим певен: тільки йому дозволено спустошувати закордонні арсенали. Вочевидь, це не так.
04 лютого, 09:37
Світ
Указ підписано у відповідь на насильство з боку сіоністських поселенців проти палестинського цивільного населення.
02 лютого, 09:22