Німецькі судді продалися рашистам за «30 євросрібняків»

СВІТ
07 травня, 18:14
Німецькі судді продалися рашистам за «30 євросрібняків»
Фото: Deutsche Welle

Адміністративний суд Берліна дозволив використання 9 травня російських прапорів біля совєцького меморіалу у місцевості Тірґартен.

Відповідну заяву із посиланням на рішення слуг Феміди оприлюднила пресслужба поліції столиці Німеччини, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Правоохоронні органи уточнюють, що вже подали апеляцію задля недопуску російської символіки; постанова вищої інстанції очікується до кінця поточного дня або вже завтра вранці.

Як зауважують представники української діаспори, берлінських суддів цілком могли підкупити дипломати РФ, які планують організувати шабаш до дня завершення Другої світової війни в Європі.

Натомість влада Берліну раніше оголосила про намір запобігти можливим провокаціям, у зв'язку з чим поліція посилила заходу поблизу совєцьких меморіалів у Трептов-парку, Тірґартені та Шьонгольцер-Гайді.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що агресивно-пропагандистське збіговисько під назвою "Безсмертний полк" організували у низці міст Держави Ізраїль.

Читайте також:
Політика
Московитським пропагандистам ввижаються солдати НАТО у Вірменії.
вчора, 10:44
Війна
На росії школяр напав із ножем на вчителів та учнів
11 вересня, 13:43
Війна
Московія хоче відновити свій вплив на громадську думку та маніпулювати нею і водночас приховати, що це робота її спецслужб.
26 серпня, 08:07
Політика
Його мета - підірвати постачання зброї в Україну
17 серпня, 08:23
Блоги
Незабаром ворог випустить у прокат їхній новий пропагандистський опус. Його мета: перебрехати торішню трагедію Бучанської різанини.
21 липня, 19:04
Війна
Акаунти тролів прігожина продовжують активність в інтернеті.
16 липня, 06:55