Німецькі винищувачі перехопили російські літаки біля територіальних вод Латвії

02 березня, 09:39
Німецькі винищувачі перехопили російські літаки біля територіальних вод Латвії

У 2023 році військово-повітряні сили НАТО в Європі понад 300 разів піднімались у повітря для перехоплення російських військових літаків.

1 березня німецькі винищувачі вилетіли з військової бази «Ліелварде» для перехоплення російських літаків поблизу територіальних вод Латвії.

Про це повідомили у Військово-повітряних силах Латвії.

Зазначається. що німецькі винищувачі Eurofighter вилетіли з військової бази «Ліелварде».

«Патрулювання повітряного простору НАТО повністю працює і союзники можуть негайно реагувати. Сьогодні німецькі винищувачі Eurofighter вперше з авіабази вирушили на перехоплення двох російських військових літаків поблизу територіальних вод Латвії» — зазначив міністр оборони Латвії Андріс Спрудс.

Німецькі винищувачі перехопили російські літаки біля територіальних вод Латвії_1Німецькі винищувачі перехопили російські літаки біля територіальних вод Латвії_2Німецькі винищувачі перехопили російські літаки біля територіальних вод Латвії_3

Раніше повідомлялося, що 2 березня на військовій авіабазі Національних збройних сил Латвії (НЗС) «Ліелварде» відбудеться урочиста церемонія відкриття місії НАТО з патрулювання повітряного простору країн Балтії.

Протягом наступних дев'яти місяців Латвія візьме на себе обслуговування місії НАТО з патрулювання повітряного простору країн Балтії, оскільки в цей час на авіабазі в Емарі (Естонія) відбуватиметься модернізація аеродрому.

Читайте також:
Опінії
Пекін висадив у Мінську свій бойовий десант, не попередивши Москву. Та й нащо, якщо Білорусь і росія — прямі васали КНР.
14 липня, 13:54
Опінії
Рашистам не вдасться захиститися від удару у відповідь. Тож, який сенс заїкатися про те, що скоріше знищить вас, ніж вашого ворога?
23 червня, 09:27
Новини
Президент Алєксандер Вучіч оголосив про намір залишити колективний орган, якщо туди офіційно впустять Косово. Белград провокує конфлікт.
25 березня, 14:54
Опінії
Цинічний цивілізований світ жаліє та співчуває вбивці, який всіляко намагається видати себе за жертву. Зло множиться і шириться планетою.
24 березня, 20:53
Світ
Башкан Ґаґаузії має тотальну електоральну підтримку в автономному регіоні. Також вона однопартієць «молдовського Мертвечука» Ілана Шора.
10 березня, 16:39
Політика
«Побачити путіна і померти!». Гасло, яким керуються очільники всіх проросійських сепаратистських утворень від Придністров'я до Абхазії.
07 березня, 21:41