Німецький уряд передасть Україні систему ППО «Patriot»

СВІТ
06 січня, 06:00
MIM-104 Patriot
MIM-104 Patriot
Фото: Google

Берлін продовжує дивувати еволюцією на тлі постійної російської агресії та ядерного шантажу Москви проти цивілізованого світу.

Ймовірно через це федеральний уряд Німеччини підтвердив, що передасть Україні не тільки БМП "Marder", але і батарею ЗРК "MIM-104 Patriot", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Окремо стало відомо, що Велика Британія днями може надати Силам оборони України танки для формування контрнаступальних підрозділів і вигнання російських окупантів.

Наразі відомо, що федеральний канцлер Олаф Шольц став сміливим після нещодавньої телефонної розмови з чинним американським президентом Джозефом Байденом, який пообіцяв передати нашим захисникам 50 БМП типу "Bradley".

Коли Берлін і Вашинґтон нададуть Києву обіцяну військову допомогу поки не уточнюється, але швидше за все її слід чекати не раніше початку наступного місяця.

Водночас як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Україна змогла отримати від Німеччини не менше 20 ракетних установок для APWKS на базі пікапів.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
США не можуть передбачити, скільки часу доведеться допомагати Україні
01 березня, 08:05
Світ
Потік солідарності з усього світу може принести не лише практичну допомогу, "але й силу завдяки усвідомленню того, що разом ми об’єднані".
24 лютого, 14:50
Світ
Ми підтримуємо український народ у його боротьбі за вільне та гідне життя
24 лютого, 13:12
Світ
Франція висловила солідарність українському народу
24 лютого, 11:45
Світ
"Німеччина підтримуватиме їх у цьому - так сильно і так довго, як це необхідно"
24 лютого, 11:35
Світ
Попереду нас чекає майбутнє єдності, - Урсула Фон дер Ляєн
24 лютого, 11:15