Нинішній «обмін полоненими» планували у ФСБ – ветеран

ВІЙНА
01.01.2020, 10:12
Нинішній «обмін полоненими» планували у ФСБ – ветеран
Фото: 5.ua

Росія зацікавлена в обмінах, аби зупинити деморалізацію своєї агентури.

Таку думку висловив учасник війни на Донбасі Андрій Дем’янчук.

«Уявіть собі, що ви служите в аналітичному управлінні 5-ї служби ФСБ (Служба оперативної інформації та міжнародних зв'язків (СОІіМС). Вас викликає до себе начальник служби – генерал-полковник Бесєда Сергій Орестович і ставить перед вами чітке завдання: вмотивувати агентуру до розвідувально-диверсійної діяльності на території України, оскільки резиденти доповідають, що стара методологія вербування не працює, як це було в 2014-2015 роках. Оскільки ідеологічна база "руского міра" втратила свою ефективність, і в примарні ідеї про Новоросію і ущемлення російськомовних вже не діє», – пише Дем’янчук.

«Ви починаєте розпрацьовувати цей план і доходите до висновку, що одним із найкращих методів - це фінансова сторона питання, але чи може людина, вмотивована матеріальною вигодою, успішно виконати завдання, побоюючись за це отримати реальний термін ув'язнення, скажімо там 10-15 років або навіть довічно? Ви усвідлююте, що Україна – це держава зі слабким контррозвідувальним режимом, бо цей режим нівелюють російські ІПСО, котрі масово вкидають через соціальні мережі та телеканали ідеї "свободи слова", "прав людини" і ще якісь ліберальні уявлення про світ, але агентуру всеодно закривають. Що робити?  Тоді на думку приходить ідея про "обмін полоненими"», – продовжує автор.

Андрій Дем’янчук підкреслює, що останній обмін був нерівноцінним:

«Останній обмін – це фіаско! Безумовно є позитивним, що 12 сімей дочекалися з полону своїх синів та батьків, але тільки 12, бо "цивільні" майже невідомі люди, серед них є проукраїнські активісти, яких затримували за їх позицію, але переважна більшість – то "випадкові пасажири", які стали розмінною монетою у стратегічній грі ФСБ. І от на цих людей, яких завтра окупанти затримають ще двісті, ми віддаємо цінні кадри для РФ: кадрових шпигунів, диверсантів і т.д. Утім повного списку тих, кого віддали, ми так і не побачили».

«Чому я згадав Сергія Бесєду, і чому вважаю, що дана операція розроблена з його подачі. По-перше він вже 10 років займає свою посаду, у нього неабиякий дипломатичний досвід. Він супроводжує Путіна на міжнародних зустрічах і є його радником у зовнішніх питаннях. Не виключно, що на останній Нормандській зустрічі саме з його подачі був придуманий обмін , а мета цього всього – МОТИВАЦІЯ РОСІЙСЬКОЇ АГЕНТУРИ, якій дають сигнал: працюйте, а ми добре заплатимо, і якщо схоплять за рік, витягнемо. Також у список потрапили беркута, які розстрілювали Майдан, думаю, не випадково, оскільки Бесєда – один з організаторів вбивств на Майдані. І він дав сигнал наступним: вбивайте, ми за вас не забуваємо!», – підсумував свої думки ветеран.

Читайте також:
Кримінал
Лейтенант Іван Баканов має відповісти перед народом України за зраду своїх підлеглих Андрія Наумова і Сергія Криворучка, які втекли.
08 квітня, 18:00
Світ
Вірним диктатору Олександру Лукашенку спецпризначенцям поставили завдання нести цілодобову варту біля колій.
18 березня, 19:14
Світ
З 2015 року американське Центральне розвідувальне управління проводить підготовку бійців елітних підрозділів Збройних Сил України.
15 січня, 15:42
Новини
Українські орли не ловлять мух, адже у них є вища мета.
27.12.2021, 14:09
Світ
Співробітники Центрального розвідувального управління США мають прямий стосунок до творця криптовалюти Bitcoin.
10.12.2021, 12:29
Світ
Внаслідок ураження новою зброєю американський персонал та їхні рідні зазнали серйозних пошкоджень мозку.
25.11.2021, 15:54