Ніяк не нажеруться...

ПОЛІТИКА
01.11.2022, 13:20
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Фото: Ліга

В уряді додали мільярди на монопольний телемарафон та ремонт доріг

Кабмін вніс до парламенту проект держбюджету-2023 у друге читання. Народний депутат Ярослав Железняк оприлюднив велику таблицю про те, кому скільки грошей дістанеться, пишуть « Наші гроші» .

Виявилося, що до Національного телемарафону хочуть додати півтора мільярда гривень, які під громадським тиском було знесено перед першим читанням. Йдеться про шалену купу грошей на телеефір, який монопольно рекламує представників влади. Офіс «слуг народу» оплачує власні рейтинги за рахунок платників податків.

Ніяк не нажеруться..._1

Слуги народу піаряться за рахунок бюджету

Через зростання планів зі збору акцизного податку з автомобілістів, зашитому в ціні палива, зросли плани на Укравтодор. Йому прикидають 7 мільярдів. Тобто на асфальтування тепер піде щонайменше 64 млрд грн. Однак остаточна ціна питання буде зрозуміла, коли бюджет буде прийнятий остаточно і офіційно оприлюднять усі цифри.

Поки що ж із таблиці Залізняка зрозуміло, що витрати на асфальтування — це більше планів на Мінрозвитку громад (10 млрд грн), Мінкульт (9 млрд), Мінспорт (4 млрд грн), Мінветеранів (7 млрд грн), Мінагро (4 млрд грн) ), Мінстратегпром (8 млрд грн), Мінекономіки (3 млрд грн), МЗС (6 млрд грн), Міненерго (5 млрд грн), Мінцифри (0,6 млрд грн), Мінреінтеграції окупованих територій (0,4 млрд грн).

Зазначені міністерства отримають 57 млрд грн, а Укравтодор — 64 млрд грн.

П – пріоритети.

В - вміння.

У цей час зелені мухи, заручившись підтримкою зрадників з ОПЗЖ, продовжують паразитувати на тілі воюючої України. Вони виділяють сотні мільйонів гривень на самопіар, та фактично захопили весь інформаційний простір країни.

У ці важкі, але певно доленосні для всіх нас часи, маємо нарешті утвердити власний порядок на своїй землі, адже нехтування природним станом речей упродовж останніх 30 років призвело до розмиття навіть декларованих чинним законодавством прав українців.

Саме тому "Останній Бастіон" виступив з ініціативою прийняття Закону про Національну Державу, який визначає Україну як національну державу Українського Народу.

Читайте також:
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08 грудня, 19:57
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28 листопада, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27 листопада, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06 листопада, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05 листопада, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56