Норвегія заборонила імпорт нафти з рф

СВІТ
18 червня, 13:29
Норвегія заборонила імпорт нафти з рф

Обмеження містять перехідні періоди до 5 грудня 2022 року для сирої нафти та до 5 лютого 2023 року для нафтопродуктів.

Санкції спрямовані на обмеження здатності московії фінансувати війну проти України, їх запроваджено проти основних прихильників кремлівського режиму.

Норвегія запровадила новий пакет санкцій проти московії та режиму кремлівського бункерного щура владіміра путіна. Зокрема, Осло заборонило імпорт до країни сирої нафти та інших нафтопродуктів з московії.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Норвегії.

"Ми підтримуємо ЄС щодо санкцій проти росії, щоб підтримувати тиск на владу країни та її еліту. Тепер ми забороняємо імпорт нафти, яка транспортується морем із росії до Норвегії", - зазначила голова МЗС Аннікен Хюітфельдт.

У МЗС зазначили, що заборона на імпорт сирої нафти та інших нафтопродуктів із московії набуває чинності негайно, але обмеження містять перехідні періоди до 5 грудня 2022 року для сирої нафти та до 5 лютого 2023 року для нафтопродуктів.

Також забороняється надання технічної допомоги, фінансування тощо, пов'язане з купівлею, імпортом або передачею нафти. Забороняється транспортувати російську нафту до третіх країн й сприяти цьому.

В норвезькому МЗС додали, що санкції спрямовані на обмеження здатності московії фінансувати війну проти України, їх запроваджено проти основних прихильників кремлівського режиму.

Читайте також:
Світ
Половина із десятки найбагатших російських олігархів не перебувають під санкціями США, Євросоюзу та України.
05 серпня, 13:55
Світ
Єгипет уже використовувався росією як транзитний шлях для мазуту
04 серпня, 13:15
Економіка
Успіхи російської економіки щодо санкційного тиску насправді сильно перебільшені пропагандистами та урядовцями путінського режиму.
04 серпня, 07:34
Спорт
На росії "АвтоВАЗ" почав звільняти робітників
03 серпня, 14:47
Світ
Натомість в Україні "Альфа-Банк" Петра Авена отримав режим найбільшого сприяння від Зеленського
02 серпня, 12:35
Світ
ЄС щороку купували у підприємств з рф вугілля на 8 млрд євро
01 серпня, 11:45