Норвегія заборонила імпорт нафти з рф

СВІТ
18.06.2022, 13:29
Норвегія заборонила імпорт нафти з рф

Обмеження містять перехідні періоди до 5 грудня 2022 року для сирої нафти та до 5 лютого 2023 року для нафтопродуктів.

Санкції спрямовані на обмеження здатності московії фінансувати війну проти України, їх запроваджено проти основних прихильників кремлівського режиму.

Норвегія запровадила новий пакет санкцій проти московії та режиму кремлівського бункерного щура владіміра путіна. Зокрема, Осло заборонило імпорт до країни сирої нафти та інших нафтопродуктів з московії.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Норвегії.

"Ми підтримуємо ЄС щодо санкцій проти росії, щоб підтримувати тиск на владу країни та її еліту. Тепер ми забороняємо імпорт нафти, яка транспортується морем із росії до Норвегії", - зазначила голова МЗС Аннікен Хюітфельдт.

У МЗС зазначили, що заборона на імпорт сирої нафти та інших нафтопродуктів із московії набуває чинності негайно, але обмеження містять перехідні періоди до 5 грудня 2022 року для сирої нафти та до 5 лютого 2023 року для нафтопродуктів.

Також забороняється надання технічної допомоги, фінансування тощо, пов'язане з купівлею, імпортом або передачею нафти. Забороняється транспортувати російську нафту до третіх країн й сприяти цьому.

В норвезькому МЗС додали, що санкції спрямовані на обмеження здатності московії фінансувати війну проти України, їх запроваджено проти основних прихильників кремлівського режиму.

Читайте також:
Політика
Представники Кремля просили повернути російську дипломатичну власність у США.
19 лютого, 18:04
Політика
Під санкції також потрапив і лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко.
13 лютого, 11:00
Кримінал
Один із гаманців кремлівського окупаційно-терористичного режиму опинився під слідством. Його доля залежить від прокуратури Німеччини.
09 лютого, 15:18
Економіка
Серед основних причин: падіння світових цін на нафту та вищі виплати нафтопереробникам країни.
07 лютого, 11:29
Опінії
Проти його очільників Каленюк і Шабуніна можуть ввести санкції
04 лютого, 09:23
Світ
Частка в SpaceX була придбана за рік до того, як Міністерство фінансів США запровадило санкції проти Керімова
30 січня, 11:16