Нова "відреформована" поліція продовжує очолювати організовану злочинність

КРИМІНАЛ
24.11.2021, 08:36
Нова "відреформована" поліція продовжує очолювати організовану злочинність

ДБР припинило діяльність злочинної організації, яка «під дахом» поліції займалась розповсюдженням наркотиків

На Дніпропетровщині працівники ДБР спільно із Нацполіцією провели масштабну спецоперацію та викрили злочинну організацію, яка займалась систематичним збутом і розповсюдженням особливо небезпечних психотропних та наркотичних речовин, про це повідомляє пресслужба ДБР.

До її складу злочинної групи входили колишні та чинні працівники поліції.

Зловмисники налагодили монопольну систему виготовлення та розповсюдження наркотиків у Павлограді Дніпропетровської області.

Всіх конкурентів «зачищали» співробітники поліції, які займали керівні посади у місті.

За попередньою оцінкою, за тиждень у районному центрі зі 100 тисячним населенням ділки заробляли близько 100 тисяч гривень.

Організували наркобізнес уродженець Грузії, мешканець Дніпра та ексміліціонер – колишній перший заступник начальника УМВС України в Дніпропетровській області.

До складу наркосиндикату входило тринадцять осіб. Злочинна організація мала чітку та розгалужену систему збувачів наркотиків, складну ієрархію та чітку структуру.

Колишній перший заступник начальника УМВС України в Дніпропетровській області надавав консультації лідеру злочинної організації щодо методів конспірації, планів правоохоронців по документуванню, давав підказки по точках оптової закупівлі наркотиків та прекурсорів і по місцях виготовлення. Також в його обов’язки входила передача частини прибутку через посередника чинним поліцейським.

Слідчими встановлені факти, що зловмисники розповсюджували наркотики серед неповнолітніх.

Також встановлені непоодинокі факти навмисного підсаджування людей, у тому числі підлітків, на наркотики, з подальшим їх примушуванням займатися розповсюдженням наркотичних засобів.

Крім того, зафіксовані випадки катування громадян поліцейськими, які входили до складу організації.

Під час спільної спецоперації з ДВБ Нацполіції України, було затримано верхівку злочинної організації. Серед 9-ти затриманих є також працівники поліції. Слідчо-оперативні заходи щодо затримання інших учасників злочинної організації тривають, також продовжується встановлення всіх учасників ОЗГ.

У ході проведення більше сорока санкціонованих обшуків виявлено та вилучено велику кількість різних психотропних та наркотичних речовин, готівку у різних валютах та банківські картки. Також виявлено дві лабораторії з виробництва наркотичних засобів.

Нова
Нова
Нова

Під час обшуків у учасників злочинної організації також було виявлено великий арсенал засобів конспірації, у тому числі номери прикриття, «одноразові» мобільні телефони.

Попередня правова кваліфікація дій ОЗГ: створення злочинної організації та участі у ній, незаконний збут наркотичних засобів, катування, надання неправомірної вигоди службовій особі та прийняття неправомірної вигоди службовою особою (ч. 1, 2 ст. 255, ч. 3 ст. 307, ч. 4 ст. 369, ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 127 КК України).

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.


Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вітчизняна правоохоронна система – це одна корпорація та керує нею скандальний Олег Татаров.

Читайте також:
Війна
Тепер вони мітингують та обурюються, чому їх звільнили!
14 квітня, 16:45
Війна
А хто перевірить правоохоронців на причетність до співпраці з агресором ?
05 квітня, 11:55
Полтава
Поліція почала виписувати штрафи водіям за посвідчення старого зразка
05 лютого, 20:02
Полтава
За 2021 рік у ДТП було пошкоджено 561 авто патрульної поліції
30 січня, 15:45
Кримінал
Керівник Одеської патрульної поліції їздив без документів на "лівих" номерах
13 січня, 18:05
Кримінал
Історія про те, як заступник міністра внутрішніх справ їздив в зону проведення ООС
11.12.2021, 11:05